Wpis z mikrobloga

@ch_2 ależ mnie #!$%@?. Jak nie ruska propaganda to dzielenie społeczeństwa na PiS/PO, na lewaków/prawaków,, na widzów TVP/TVN.

Słuchajcie wszyscy tak segregujący ludzi- nie ważne z której strony jesteście, tak samo wszystkich Was nienawidzę. Żyje 25 lat na tej Ziemii i nie pamiętam żeby społeczeństwo było tak podzielone. Kilka dni spokoju jak pojawiła się wojna, każdy ramię w ramię starał się pomóc ale teraz znowu wszystko wraca do "normalności".

Rzygać mi się
@m76859 rzygaj rzygaj bo jeszcze niedawno mowiles ty rzygaczu ze pis to rusofoby - ale jak prawda o ruskich sie materializuje to wted idzie narracja to dzieli spoleczenstwo.
@ch_2 na pewno ja mówiłem xD gardzę tematami polityki, nie napalam się jak 15 na coś na co i tak nie mam większego wpływu, szkoda mi życia na #!$%@? o niczym

Znajdź w moich 14k aktywności na wykopie coś o polityce. Powodzenia
@ch_2 PsychoterapeutOM xD

My wykopki co prawda do szkoły chodzimy i jeszcze ortografii nie znamy ale umieeeemy w analizowanie ludzi i sytuacji.

Leć na czarnolisto. Albo jesteś niewymownie głupi albo jesteś jakimś performancem artystycznym, ewentualnie autystycznym. Żegnam