Wpis z mikrobloga

Nie widziałem tu w ogóle komentarzy na temat wczorajszych wystąpień przedstawicieli Nato i Bidena, a mnie osobiście one mocno zaniepokiły. Chodzi o usilne podkreślanie, że wojska nato nie wezmą udziału w wojnie o ukrainę, ale nie oddadzą nawet centymetra terenu sojuszu.
To wygląda jakby wywiad amerykański serio wiedział, że ruskie mają zamiar nie skończyć na ukrainie. I Nato już z tą ukrainą się pogodzili, ale teraz zaczynają wojnę nerwów i straszeń by putin się na niej zatrzymał.

I nie wyzywajcie od ruskich onuc, tylko zapraszam do rozmowy co myślicie? Może to ja się mylę i nadinterpretuję te wczorajsze wystąpienia.

#ukraina #wojna #ruskimir #geopolityka
  • 8
Nie, to wygląda jedynie na pogodzenie się z tym, że Ukraina jest już stracona.

Dzisiejsze przemówienie Bidena to tak naprawdę gwóźdź do trumny dla ukraińskiego morale.

W piątej minucie tego filmu są gorące brawa dla wzruszonej ambasador Ukrainy, której obecność została podkreślona przez Bidena. Jak wielkie, musiało być jej smutne rozczarowanie spowodowane tym, że Biden definitywnie odciął się od jakiejkolwiek pomocy militarnej dla Ukrainy. Z pewnością nie mniejsze niż nadzieje, które musiała
Zdoomwars - Nie, to wygląda jedynie na pogodzenie się z tym, że Ukraina jest już stra...