Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@zenek-stefan1 to że mam do nich "ograniczone" zaufanie to jak nic nie powiedzieć :) Ale jednak tutaj mamy do czynienia rzeczywiście z poważnymi oskarżeniami natury kryminalnej i nie można sobie tak o zaprzeczać występowaniu takich zjawisk jeżeli by występowały szczególnie w sytuacji w jakiej się znajdujemy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shutub nie no, ma znaczenie ale porównywanie obu w momencie jak nie mają ze sobą nic wspólnego i się nie wykluczają jest bez sensu. Pierwszy komunikat: nie dochodzi do przestępstw które wymieniono w stanowisku, drugi: pilnujemy porządku ze względu na to że mamy dużo uchodcow z granicy. Dalej nie widzę związku
  • Odpowiedz
@xmain78: To nawet nie jest personalnie w ciebie skierowane po prostu mnie ten screen #!$%@? bo kazdy na tagu bierze go za pewnik i jedynie słuszną informacje która kompletnie w ich mniemaniu neguje jakiekolwiek inne nagrania czy relacje mieszkańców.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Shutub nie komentuje nagrań bo nie sprawdzałem źródeł i nie wiem skąd są. Nie mówię tak, nie mówię nie - po prostu bardziej mnie teraz interesuje żeby się Cherson utrzymał i tu się staram sprawdzać. Co do reakcji mieszkańców - też są na ten moment nie do zweryfikowania a trzeba wziąć pod uwagę że może nimi kierować po prostu obawa i strach (to co widziałem na szybko np pod komentarzem prezydenta Przemyśla).
  • Odpowiedz