Wpis z mikrobloga

Też tak macie że z każdego sukcesu Ukraińców cieszycie sie jak dzieci? Każdy zestrzelony helikopter, każdy rozje#$%ny sprzęt, każde najmniejsze zwycięstwo jara was do czerwoności?

Jakby nie patrzeć to jest to nasza wojna, a Ukraina walczy też dla nas. Który Polak nie chciał by się odgryźć ruskim za drugą wojnę światową? Za masę zbrodni wojennych dokonanych na naszych ziemiach? Za bolszewików? Za komune? Za #!$%@? naszego kraju którego skutki odczuwamy po dziś dzień?

Wspieramy Ukrainę i Ukraińców na wielu frontach, przekazujemy im pieniądze, amunicje, sprzęt wojskowy, uciekinierów traktujemy jak swoich, karmiąc ich i dając schronienie.
Nie wiem co przyniesie jutro, ale czuję się dumny że urodziłem się w Polsce.

JAZDAAAAAA Z NIM!!!!
#ukraina #wojna #rosja
Pobierz Frygus96 - Też tak macie że z każdego sukcesu Ukraińców cieszycie sie jak dzieci? Każ...
źródło: comment_1646165921bcEHfMFOCPCDKAgviEUJZ2.jpg
  • 5
Jakby nie patrzeć to jest to nasza wojna, a Ukraina walczy też dla nas. Który Polak nie chciał by się odgryźć ruskim za drugą wojnę światową?


@Frygus96: masakra na wołyniu też była podczas drugiej wojny światowej, za to nie chcesz sie odgryźć? Niemniej tak, też sie ciesze ale i zazdroszcze bo wiem że gdyby nasz rząd był na ich miejscu to już byśmy mieli ruską defilade i morawieckiego na uchodźstwie.