Wpis z mikrobloga

nie, za to Korwin i Braun tak. Wy żyjecie w dobrej banieczce w tej konfederosji


@Bounty: przecież Czarzasty był wierny PZPR do końca, a teraz "demokratę" udaje, Pawlak umorzył ruskim długi, Tusk z Sikorskim nic nie powiedzieli jakby jaj nie mieli czy co, a teraz wielkie "kozaki", sam wyjdź ze swojej banieczki.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Tusk z Sikorskim to siły, które ciągną nas na zachód, w stronę Europy i demokracji. Korwin i Braun najchętniej wjechałby ukrom w plecy i nawet się z tym nie kryją
  • Odpowiedz
Tusk z Sikorskim to siły, które ciągną nas na zachód


@Bounty: Tusk to nawet fizycznie był na zachodzie na posadzie w Brukseli

Korwin i Braun najchętniej wjechałby ukrom w plecy i nawet się z tym nie kryją


@Bounty: przecież tylko Braun nie poparł uchwały o solidarności z Ukrainą¯\(ツ)_/¯ jednak jak widać propaganda musi się zgadzać, Pawlak chętnie od ruskich surowce kupował, Sikorski z Tuskiem siedzieli cicho, a do tego
  • Odpowiedz
to teraz dla kontekstu przypomnij kiedy to było


@Kryspin013: to nie fair, jak przytaczają Korwina czy Brauna to też nie na bieżąco tylko z lat poprzednich, podwójne standardy widzę¯\_(ツ)_/¯ jednak ja wiem, hipokryzja jednych spoko, ale reszty już nie xD
  • Odpowiedz
to nie fair, jak przytaczają Korwina czy Brauna to też nie na bieżąco tylko z lat poprzednich


@Kaczypawlak: Ilu lat poprzednich? Z 2021, 2020 czy 2019 roku? Teraz ty przypomnij sobie kiedy Sikorski chciał wejścia Rosji do NATO. Jako zadanie z gwiazdką poszukaj co Sikorski od zawsze mówił o Ruskich i co od ostatnich kilku lat mówi o Ruskich.
  • Odpowiedz
Ilu lat poprzednich? Z 2021, 2020 czy 2019 roku? Teraz ty przypomnij sobie kiedy Sikorski chciał wejścia Rosji do NATO.


@Kryspin013: w 2010, niedługo po wojnie w Gruzji¯\(ツ)_/¯

Jako zadanie z gwiazdką poszukaj co Sikorski od zawsze mówił o Ruskich i co od ostatnich kilku lat mówi o Ruskich.


@Kryspin013: i jako minister udawał, że nie ma sprawy jak Pawlak hajs ruskim umarzał za gaz¯\
(ツ)_/¯ on to się
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: To może znowu kontekst?

Radosław Sikorski przekonywał, że Rosja mogłaby się znaleźć w sojuszu po wypełnieniu kilku kluczowych warunków: demokratyzacji, wprowadzenia cywilnej kontroli nad wojskiem i zaniechania sporów granicznych. – Potrzebujemy Rosji do rozwiązywania europejskich i globalnych problemów – mówił.


Swoją drogą Sikorski nigdy nie lubił ruskich.
  • Odpowiedz
To może znowu kontekst?


@Kryspin013: jakoś w przypadku Korwina i Brauna kontekst nie jest wymagany, więc co to ma być?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą Sikorski nigdy nie lubił ruskich.


@Kryspin013: też go nigdy nie lubiłem, zaczynał w rządzie PiS, skończył się w PO( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jakoś w przypadku Korwina i Brauna kontekst nie jest wymagany, więc co to ma być?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: jak nie jest wymagany? Zawsze ktoś dorzuci kontekst albo we wpisie albo w komentarzu ale kuce z wykopu i tak nie łapią i zakrzywiają rzeczywistość.

też go nigdy nie lubiłem, zaczynał w rządzie PiS, skończył się w PO


@Kaczypawlak: On nie był związany bezpośrednio z PiSem.
  • Odpowiedz
jak nie jest wymagany? Zawsze ktoś dorzuci kontekst albo we wpisie albo w komentarzu ale kuce z wykopu i tak nie łapią i zakrzywiają rzeczywistość.


@Kryspin013: propagandzie to nie przeszkadza, szczegóły potem się okazują i to inne niż wynika z kontekstu

On nigdy nie był związany bezpośrednio z PiSem.


@Kryspin013: za to był w ich rządzie i trzymał z nimi na początku, był szefem MON u nich( ͡° ͜
  • Odpowiedz
za to był w ich rządzie i trzymał z nimi na początku, był szefem MON u nich( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie napisałem, że był w partii adwokacie sikorka


@Kaczypawlak: Nie zdążyłem ci odpisać. Masz nawet info na wikipedii. On wcześniej był szefem MON i nim pozostał po dojściu Jarka do władzy. Pisowcy go nie wybrali.

31 października 2005 został zaprzysiężony na ministra obrony narodowej w rządzie Kazimierza
  • Odpowiedz
udawał, że nie ma sprawy jak Pawlak hajs ruskim umarzał za gaz


@Kaczypawlak: w sensie Rosjanie mieli mam zapłacić za gaz a my im umorzyliśmy rachunek? Rosja importuje z Polski gaz?
  • Odpowiedz