Wpis z mikrobloga

Tutaj mój wpis gdzie pisałem, że po jakimś czasie Polakom przejdzie miłość do Ukraińców (zwłaszcza gdy ci będą dostawać benefity) i zacznie się hejt.

Zostałem oczywiście nazwany onuca (mimo, że popieram pomoc Ukraińcom XD), i dowiedziałem się, że Polacy wcale nie mają pamięci złotej rybki.

Tymczasem z tego co widzę, to ludziom JUŻ TERAZ zaczyna niektórym przeszkadzać to jak Ukraincy są traktowani mimo, że według mnie narazie wszystko jest tak jak trzeba.

Naprawdę uważacie, że za kilka miesięcy albo nawet lat nadal będzie tu panowała zgoda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #wojna
erni13 - Tutaj mój wpis gdzie pisałem, że po jakimś czasie Polakom przejdzie miłość d...

źródło: comment_1646146058wKI9iPehILZXBWpXcoYrFI.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@erni13 jeżeli Ukraina wejdzie do UE i pójdą droga kapitalizmu z niskimi podatkami a nie socjalu to przenoszę firmy tam, bo Polak to po rękach będzie całowany, w dodatku zagraniczny kapitał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@erni13 Ale przeciez to jest normalne u ludzi ktorzy nie maja pojecia o tym jak to wszystko działa. Nie maja swiadomosci jakie skutki wywoluja pewne dzialanie i dopiero po czasie do nich to dociera. Sam nie bylem swiadom wielu rzeczy o ktorych sie przekonalem jeszcze dwa lata temu i dobrze wiem jak to dziala. Przecietni ludzie zazwyczaj mają tylko złudne wrazenie, ze maja o czyms pojecie.
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: Jak dla Ciebie pomoc uciekającym kobietom i dzieciom z kraju ogarniętego krwawą bezlitosną wojną w imie niczego to "Nadstawienie dupy do ruchania Ukraińcowi" to powinieneś #!$%@? sie przekonać na własnej skórze w odwrotnej sytuacji jak to jest.
  • Odpowiedz