Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałbym sobie kupić nuty, ale coś bardzo uniwersalnego z polskiej muzyki rozrywkowej. Zagraniczne łatwo znaleźć na music score.

Pytam, bo z tego co znalazłem to głównie polskie utwory widzę w czasopismie "zagraj to sam". I z tego co widzę po opisie, jest to linia muzyczna + akordy, co wydaje się bardzo rozsądne.. nad aranżacją można popracować samemu.

Jest może jakaś kompilacja "zagraj to sam"? albo może macie do polecenia jakieś zestawy fajnych aranżacji na pianino polskiej muzyki popularnej? :)

Z góry mówię, że coś niewymagającego, ale też nie typowe keyboardowe.

#nuty
#pianino
  • 3
@quizonmyface: no patrzę na to, mam fortepianowe piosenki zeszyt 3, to normalny zapis nutowy na 2 ręce, jak na moje oko, dość trudne. Mogę podesłać jakąś próbkę na priv, w sensie nuty, nie wykonanie, ja takich nie dam rady zagrać.
@tomtom666: dziękuje, myślę, że szkoda, żebyś się męczył :) temat brzmi trochę tak, że jak już się umię dobrze grać, to najlepiej jest osobiście poprzeglądać takie wydawania (przed kupnem), czy się komuś podoba czy nie. właśnie szkoda, że nie można osłuchać.. zobaczymy czy ktoś jeszcze coś podeśle ciekawego