Wpis z mikrobloga

@DevilsAdvocat89: tylko ze sklepu, z napędem. Niestety nie dostaniesz golasa, chyba, że będziesz siedział 24/7 i tylko czekał, żeby kupić.

Ja bym brał bundle, sieciówki gdzieś z dwa razy na miesiąc, albo chociaż raz na miesiąc, dają dobre oferty. Sprzedasz śmieci i Ci wyjdzie ~2700 za golasa z napędem. Biorąc pod uwagę msrp na Polskę, inflacje i duży popyt, przepłacisz max z 10%.

Obserwuj peppera też.
@DevilsAdvocat89: Szukaj bundli z nowym Horizonem (sprzedasz za około 270 zł), Ratchetem (130 zł), Tsushimą (180 zł), ewentualnie PS Plus, jeżeli będziesz korzystał - w dobrej cenie. Nie patrz na Fify (około 80 zł), Cyberpunki (około 50 zł), Spidermana Miles Morales (80 zł), bo te gry są mało warte. Sam miałem zestaw z Ratchetem, Moralesem i Tsushimą za 3399 zł i to niestety przepłacone.
@DevilsAdvocat89 tak jak wyżej mówią bierz co się pojawi, o ile nie będzie przesadzona cena. Też poluje na ps5, dziś na Mediamarkt rzucili 2 zestawy, zamówiłem jeden z dwoma padami i jakimiś 3 gierkami za 3100 na raty, ale mam cały czas że zamówienie nie potwierdzone więc chyba się spóźniłem bo po 5 min już oferta zniknęła.