Wpis z mikrobloga

Kolejne #rozdajo #gamepass #xboxgamepass na 2 miesiące dla nowych użytkowników gamepassa.

Słowem wstępu:
Czym jest SGame.pl? Grą typu Ogame, istniejemy od 2018 roku. Jeśli miałeś kiedykolwiek styczność z #ogame lub nawet #mirkogame to będziesz wiedział o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5 marca o godzinie 12:00 startuje nowe uniwersum 4

Kilka informacji o grze:
➤Niższa prędkość flot - x8
➤Niższa prędkość gry(badań/budynków/stoczni) - x20, co za tym idzie mniej galaktyk: 4
➤Wielkość szczątek z floty - 60%
➤Pełna wersja mobilnego interfejsu gry
➤Stacja sojuszu, której rozbudowa daje specjalne bonusy sojusznikom
➤Nowy surowiec możliwy do zdobycia tylko na ekspedycji - pomoże w skracaniu badań, oraz rozbudowie stacji sojuszu
➤4 dostępne gałęzie zadań dla graczy
➤Brak pay2win - oficerowie którzy nie dają znaczącej przewagi. Serwer robiony z pasji a nie chęci zysku.

Gra dostępną na www.sgame.pl
W komentarzu kilka zdjęć z gry w wersji mobilnej.

ROZDAJO:
do rozdania #gamepass ultimate na 2 miesiące dla nowych użytkowników. Kod można aktywować do 26.05.2022
Losowanie 02.03.2022 godzina 12:00 przez mirkolos wśród plusujących
#sgame #gryprzegladarkowe
Pobierz SGame - Kolejne #rozdajo #gamepass #xboxgamepass na 2 miesiące dla nowych użytkownikó...
źródło: comment_1646047806YhXj9XVgXpRuW6vqCqEUJM.jpg
  • 8
@SGame: jeeeeeeezuuu. Przestrzegam przed tym. Pamiętam że przez 2 tygodnie z 15 lat temu nie robiłem NIC innego niż granie w ogame. Skończyło się tak że przekazałem swoje konto do pierwszej osoby która chciałaby przejąć z gildii i poszedłem pierwszy raz na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Wygrałem życie. To jest taki zjadacz czasu...
@SGame:

Niższa prędkość flot - x8

W sensie 8 razy niższa niż na standardowym OGame? Można prosić o jakieś przykładowe czasy lotów w swoim układzie i do innego?

Da się kogokolwiek zezłomować bez falangi w czasach, w których każdy ma smartfona? Niższa prędkość flot chyba jeszcze bardziej zmniejsza szansę na jakiś szybki atak?

Czy został jakoś rozwiązany problem pustoszejących galaktyk przez rosnącą liczbę nieaktywnych graczy? Pamiętam, że to był problem od
@Andr3v: Nie, nie wstyd bo wstyd to kraść. Przecież nigdzie nie napisałem, że kod jest warty xx zł. Jak ktoś chcę to zaplusuje, nie chcę to nie zaplusuje. Zobacz poprzednie rozdajo - ludzie którzy plusowali widocznie chcieli dostać te kody. Szukanie negatywów na siłe.
@Zares: Niższa prędkość flot - w sensie, że na poprzednich uni były wyższe, a teraz obniżamy do x8. Może mało precyzyjnie napisane.
Na oryginalnym ogame chyba już nawet x12 na którymś uniwersum jest o ile dobrze pamiętam.
Atak w układzie to 2-3 minuty, poza układ 3-6min.

Pustoszejące galaktyki - powstają konta farm tworzone przez administrację do ataku/farmienia. Nic bardziej kreatywneg nie udało się wymyślić ani u Nas ani na oryginale.