Wpis z mikrobloga

Jak mieszkałem na Urzędniczej to słyszałem plotkę że Uszok urodził się upośledzony w stopniu lekkim. Teraz już wiem że to prawda. Uszok powinien do końca życia mieszkać z rodzicami, ponieważ z wielu konsekwencji swoich decyzji nie zdaje sobie sprawy, coś podobnego jest u Dawida Jasper z tym że on jest bardziej ekstrawertyczny. Tiger jest po prostu upośledzony i nikt tego nie zmieni.
#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
@Apolinary_Kupiec: widziałem kiedyś filmik nie wiem czy nie u Janusza Kupca, jaki kiedyś był tiger, normalnie się wypowiadał mówił tak w miarę poprawną polszczyzną, ale przede wszystkim był miły dla widzów witał się normalnie, dziękował za uwagę, dziękował że są nie tak jak ostatnio, że żebra 3 zł za pozdrowienia, których i tak nie nagrywa

edit: znalazłem filmik https://www.youtube.com/watch?v=2hXnu-RHXYA
  • Odpowiedz
@Apolinary_Kupiec: @banan203: wiele osób nawet nie jest sobie w stanie uświadomić że wypadkowa zachowań Tigera wynika głównie z lobotomii i ogólnego trollowania go przez lata. Wiem z doświadczenia w rodzinie, mój świętej pamięci ojciec chrzestny był alkoholikiem i po pijaku spadł z drabiny głową prosto na cementową posadzkę, po lobotomii zajęło mu sporo czasu by Zacząć jako tako mówić i egzystować. Nigdy do końca nie wrócił do siebie, i nigdy
  • Odpowiedz