Wpis z mikrobloga

Powiem wam tyle #!$%@? #olx now friendship with allegro. Co trzeba miec w bani, zeby wymyslec #!$%@? zasade, ze nawet jak ktos od ciebie nic nie kupi to moze ci opinie wystawic. Chłop chciał kupic ode mnie kabel i umowilismy sie na 30zł po czym po spotkaniu na miescie w oczy mi klamie, ze przeciez na 15zł sie umówilismy XDDD Powiedziałem wiec mu, ze rezygnuje i poszedłem do domu. A tamten zaczal mi spamowac w wiadomosciach, ze dobra moze byc 30zł, wiec mu napisalem, zeby spadał, bo nie bede drugi raz szedł na koniec miasta. Dalej mi spamowal to go zablokowalem i nie wiedzialem, ze taki msciwy typ, wiec usunalem wiadomosc. Po czym wchodze na drugi dzien i widze, że chłop napisał mi, że sprzedaje chinskie podrobki i dlugosc kabla byla za krotka jak za taka cene XD Gdzie dlugosc kabla i marka była podana w ogłoszeniu wytłuszczonym drukiem i wczesniej mu pasowało i nawet pisal, ze poczytał i spoko kabel jak za tak cene. Reklamuje na olx, a ci idioci mi pisza, ze nie usuna oceny bo to byla opinia klienta i wg tego co mi ten gosciu napisał wystarczy, ze komus odpisze w wiadomosci i ten sobie moze pisac co chce. Ja #!$%@? kto takie #!$%@? zasady wymysla. To w takim przypadk po co oni maja te reklamacje jak wg tego co on napisał to nigdy nie da rady zareklamowac/usunac oceny, bo wystarczy, ze komus odpisze w wiadomosci i koniec - kupujacy ma zawsze racje. Mimo, ze na allegro trzeba placic prowizje to przynajmnie tam jest to na jakis ludzki zasadach, a nie jak tutaj. Pozdro dla Bartka z olxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#olx
peter1616 - Powiem wam tyle #!$%@? #olx now friendship with allegro. Co trzeba miec w...

źródło: comment_164597636926hpt4auf38QyjJWhbSBpB.jpg

Pobierz
  • 17
@ravz: No spoko tylko to prowadzi to do nadużyć takich jak opisałem wyżej i równie dobrze kupujacy(bo sprzedający nie ma nic do gadania) może napisać co mu się podoba. I z reguly jak mozna poczytac jak pisza inni nie sa ta oceny obiektywne tylko jakis Januszy, ktorzy, specjalnie to robia, bo nie zgodziles im sie sprzedac produktu za 1/4 ceny i jesli juz to jest to powinno byc jakos uregulowane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peter1616: niestety trzeba się z tym pogodzić , już nie przeżywaj aż tak tej oceny, jak ktoś od ciebie wcześniej kupował i był zadowolony to zawsze możesz poprosić o tą ocenę i większość się zgadza
@PanPrezes_PL: spoko wtedy tylko miałem #!$%@? teraz już wyjebongo, chociaż nadal dla mnie to jest popierdzielone, że wystarczy, że odpiszesz komuś na wiadomość i taka osoba może sobie wystawiać opinie, jakie chce, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości