Wpis z mikrobloga

Nie lubię PiSu i mimo że robią dobrą robote sprawnie i szybko w sprawie Ukrainy to nie zagłosuje na nich.

Mam natomiast jakaś wewnętrzną lecz pewnie bujną nadzieję ze stosunek naszego rządu po tym konflikcie, nie wazne jak sie skonczy, mocno sie zmieni i skończy się budowanie scenariuszu pod wyjście z UE a Kapitan Zero orędownik i największy krytyk UE który teraz siedzi cicho zostanie #!$%@? tam gdzie jego miejsce - na śmietnik.

Mam też nadzieję że sytuacja gospodarcza i nacisk USA zmieni nasza polityke w kraju, likwidując wiele kosztownych wydatków. Myślę ze teraz jest idealny moment na refleksje.

#wojna #rzad #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
@eskejper: O, to to. Z samym PiSem generalnie można rozmawiać, często reprezentują ich jednak całkiem cywilizowani politycy. Za to te szczyny z otoczenia Ziobry to rak całej koalicji rządzącej, który sprawia, że **** to jedyne słuszne hasło w kontekście naszej władzy.
  • Odpowiedz
@rwL_: kazdy z PiS ma swoje za uszami a aktualne działania wykorzystują do własnych celow - wiedzą ze to im pomoże w wyborach. Szkosa tylko ze nas traktują jak najgorsze zlo.
  • Odpowiedz