Wpis z mikrobloga

Mieszkam koło lotniska i rozgrzewające silniki samoloty potrafią wydawać takie dźwięki, że w połączeniu z obecną sytuacją przez chwilę czuję niepokój zanim ogarnę "a dobra to coś startuje".

#!$%@? ile ludzi z Ukrainy co przeżyją tą wojnę będzie miało problemy psychiczne przez następne lata. Nawet jeśli nikogo nie stracili i wojna skończyłaby się dziś to być może do końca życia każdy jeden większy hałas będzie u nich wywoływał panikę.
#ukraina #rosja
  • 9
@hihi_jery: xD jakbyś mieszkał kolo lotniska to byś wiedział jak unikalne i specyficzne dźwięki potrafią wydawać samoloty. mam tu na myśli noc, kompletnie inne wrażenia.
A ogólnie się przyzwyczaiłem przecież, napisałem że to przez obecną sytuację typie.
@Kantar: to prawda. Moja Babcia, która przeżyła wojnę zawsze reagowała dużym strachem na dźwięk lecącego samolotu (Mąż podpowiada, że to samoloty ATR). Autentycznie miałam wrażenie, że czeka na to co się stanie za chwilę...Zresztą powrotu wojny bała się bardzo do końca życia i zawsze przeżywała wszelkiego rodzaju konflikty międzynarodowe.
@skylark87: moja babcia przeżyła 2 wojnę swiatową i bardzo przeżywa to co się dzieje.
A na ukrainie takich babć i dziadków też pewnie jeszcze trochę zostało. #!$%@? masz wojnę i bombardują cię jak masz 10 lat i jak 85.
@hihi_jery: xD idź spać. też mieszkałem koło pociągów 20 lat i nie wiesz o czym mówisz jeśli chodzi o porównanie tych dźwięków. Plus napisałem że się przyzwyczaiłem tylko obecna sytuacja sprawia że znowu się wyczuliłem na te dźwięki

Komentarz usunąłem za obrażanie mnie i ten kolejny też usuwam za to samo xD Tylko się nie denerwuj xD
@Kantar: Mojej Babci niestety już nie ma, ale codziennie myślę o tym co by czuła jakby widziała to wszystko, skoro przerażała Ją sama wizja kolejnej wojny.
Jak myślę o tych babciach i dziadkach mierzących się realnie kolejny raz z koszmarem wojny to boli mnie serce... Pozdrawiam Babcię! Dbajcie o Nią i wspierajcie jak umiecie, bo na pewno dużo Ją to kosztuje...