Wpis z mikrobloga

Być może mam jakieś błędne pojęcie o realiach walki, ale ja sobie nie potrafię wyobrazić, że byłbym w stanie odróżnić w stresie przeciwnika od swojego. Przecież ja bym strzelał do wszystkiego co się rusza, bo bym podejrzewał, że mnie zabije, zanim zdążyłbym zidentyfikować co to jest. Na front to ja bym się nie nadawał z taką przypadłością.

#wojna #ukraina #rosja
  • 5
@LatajacyOwad: łączność to bardzo ważna rzecz, to tak na marginesie. Zapewne będziesz mieć kilka osób obok, które sami szybciej zidentyfikują cel i otworzą ogień. Postaraj się od nich nie oddalać. Jeśli nie posiadasz broni (wnioskuję z posta, popraw mnie jeśli się mylę) zrób wszystko by się z nią zaznajomić. Potrenuj, poczuj się pewnie, a potem gdy już będziesz w miarę ogarniętym operatorem może skorzystaj ze szkolenia nie wiem, w szkole ognia
@zachukg: Dzięki za informacje. Nie posiadam broni i mam ograniczone pojęcie w temacie. Wśród bliskich znajomych mam posiadaczy broni, dobrych operatorów i instruktora strzeleckiego. Możliwości więc mam lepsze niż inni i zdecydowanie powinienem z nich skorzystać.