Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bamsebjorn: Taki zabawny jesteś?
5kg kaszy 5kg ryżu, konserwy, puszki dla ludzi.
Szkoda mi zwierząt wiec wzialem cos dla nich. Wystarczy mi wiedza o chociaż JEDNYM nakarmionym zwierzaku i jestem szczęśliwy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mi mówili, że mam brać długoterminowe i takie co sie nie psuje przykładowo ryz, puszki. Serio mówisz, ze #!$%@?łem siano w bloto i nikt tego nie zje?
@OhPeto: Jak miałbyś to zjeść nie mając dostępu do kuchenki? Ukraińcy chowają się w schronach, gdzie rozpalanie ognia to debilizm. Rozumiem kuchenki turystyczne, ale to dalej jest zagrożenie dla schronu - szczególnie gdy może tam nie byc dobrej wentylacji.. Róbcie zakupy z głową kurła.. Konserwy ok, nudne ale cóż - to wojna. Chleb, konserwy, słoiki z mięsiwem, herbata w proszku, woda i zestawy do szybiego uzdatniania wody surviwalowe/turystyczne lub tabletki do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niukron: Wszystko to plus pampersy, chusteczki nawilżające i inne artykuły higieny kupiłem. Apteka to nie wiem. Powiedzialem żeby mi zrobił paczke na Ukrainę to ladowal bandaże i inne takie garściami. Faktycznie z ta kaszą i ryzem moglem #!$%@?. Ale no cóż, mowili ze wszystko moze sie przydać. Mam nadzieję ze to się po prostu nie zmarnuje.