Wpis z mikrobloga

@jazygmunt: Przeciez to ruski szon z hotelu paradise znany z dawania dupy kazdemu jak leci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), pomyśleć, że 3 lata temu jeszcze piłowała pazury mojej byłej w salonie obok klifu w gdyni....
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: dlatego trzeba używać wielu źródeł, ale jak ktoś pieprzy kocopoły, żeby nie wierzyć, że to rosja zaczęła, mając te wszystkie obrazki które zafundowali nam ruscy przez ostatnie dni to trzeba być wybitnym bezmózgiem. I ona tak otwarcie xD Hatfu jej na ryj
  • Odpowiedz
@jazygmunt: @deyna123: @Dewasta: @Helen97: @rlshd: siła propagandy zbiera żniwo. Smutne,!!!
Ja dzisiaj podjeżdżam na stację paliw.....kolejka jak po darmowe sztabki złota.... Tankuje a tam ponad 6 Zeta za litr i limit tankowania do 40 litrów na auto()
A pseudocelebryci jeszcze to podsycają.

Ale to nic..... Będzie dobrze!!! bo ElDupsi przecież się modli w Panamie i nawołuje do modlitwy
  • Odpowiedz
@agahej: głupie. To w takim razie studiujcie medycynę żebysxue się nie musieli zastanawiać czy lekarz który wam zdiafnozowal taka miał rację, studiuj prawo by się dowiedzieć czy sedzia wydał Ci prawidlowy wyrok na rozprawie itp
  • Odpowiedz
@deyna123: @Dewasta: o ja jebe co tu się odwaliło. No to ja jednak zmieniam zdanie i niech się już lepiej nie wypowiadają o Ukrainie ludzie z HP.

Na marginesie zobaczcie jak mocno propaganda zakłamanej historii jest już zakorzeniona w obywatelach Białorusi i Rosji. Smutne i straszne
  • Odpowiedz
@deyna123: od razu widać ze to chodzący worek na spermę z ilorazem iq mniejszym niż mój lewy klapek. Nawet jeżeli ma odmienne zdanie to powinna siedzieć na utkanej, a tak tylko czekać, aż jakiś Seba z sąsiedztwa podłapie temat i oklepie jej śliczną buźkę
  • Odpowiedz
@DailyPunch: Jeszcze mam wrażenie że niektórzy z nich bardziej zbulwersowali się sytuacją na stacjach benzynowych gdy sami chcieli zatankować niż wojną u naszych sąsiadów.
  • Odpowiedz
@deyna123: Powiem szczerze, że aż mnie zmroziło gdy przeczytałam te brednie. Szczerze mam nadzieję na koniec jej "kariery" influencerki bo taka osoba jest niestety szkodliwa społecznie
  • Odpowiedz
@deyna123: Widać że jest przeżarta propagandą rosyjską. Próbuje się przedstawiać jako autorytet w dziedzinie historii, ale jej mały móżdżek jakoś nie ogarnął, że NATO po upadku ZSRR jest od utrzymywania stabilizacji i wygaszania konflików na świecie. Tylko w prymitywnej głowie Putina ( i jak widać Karyny) celem NATO jest zniszczenie Rosji. Jak Marcin znosi przebywanie w jednym pomieszczeniu z taką idiotką?
  • Odpowiedz