Wpis z mikrobloga

Słyszałem kasjerkę w Lewiatanie że ona już chcę do domu, że panika jak w czasie początków pandemii.
Jednak teraz, to szczerze jest to dużo bardziej uzasadnienie i wbrew temu szaleństwu ma to sens.
Cieszę się że nakupilem dużo produktów długo terminowych jeszcze tydzień temu, w razie czego a i tak się przecież nie zmarnuje.
#ukraina #wojna #polska #ukraina
  • 8
@Emerszz: No jednak wtedy miało bardziej sens - cały łańcuch dostaw i produkcji miał być zatrzymany, a same sklepy zamknięte.

Teraz poza wykupem paliwa (którego cena może poszybować) to raczej większego sensu nie ma te szaleństwo..
@Blind_D2: @zuchtomek: @willyfog: @krisip: lepiej być przezornym, co mi szkodziło jeszcze przed tym wszystkim kupić produkty które są długoterminowe. Zawsze człowiek śpi spokojniej.

To ma trochę wspólnego z opowiadaniem dla dzieci, słomianych, drewnianych no i w końcu domach z cegieł
@Emerszz: Gdyby to miało coś wspólnego z opowiadaniem to być nonstop zapasy, a nie się rzucasz jak inne małpy i sami nakręcacie panikę xD

Wczoraj rezerwa mi się zapaliła i jak debil stałem na stacji w kolejce.
Dziś miałem hajs na imprezę wypłacić, a różowa mi mów, że nawet bankomaty puste xD