Wpis z mikrobloga

@wrrior:

Czy wydano oficjalne oświadczenie w tej sprawie?

Myślę, że wystarczy sprawdzić twittera i fb rzecznika prasowego BLM i rzecznika prasowego LGBT. Ewentualnie prezesów tych organizacji.
  • Odpowiedz
@wrrior:

Możesz mi sprawdzić i napisać?

Nie, bo nie znam takich organizacji jak BLM ani LGBT, ale ktoś tak dobrze obeznany w świecie jak Ty na pewno sobie poradzi. Wpisz w Google CEO of LGBT+ i na pewno znajdziesz.
  • Odpowiedz
Nie, bo nie znam takich organizacji jak BLM ani LGBT,


@seicel: no ja też, ale ciągle słyszę że czegoś żądają, więc chciałem teraz tak samo usłyszeć czy o coś się upominają w tym temacie.

Szczególnie te formacje zza oceanu mnie ciekawią.
  • Odpowiedz
@seicel: no ale mógłbym się dowiedzieć jakie zajmują prominentni przedstawiciele tych ruchów, niezależnie od prawicowych manipulacji, prawda? Odmanipuluj mnie.
  • Odpowiedz
@wrrior:

no ale mógłbym się dowiedzieć jakie zajmują prominentni przedstawiciele tych ruchów, niezależnie od prawicowych manipulacji, prawda? Odmanipuluj mnie.

Mógłbyś, ale tego nie robisz. Chcesz, żeby inni za Ciebie pracowali, jak typowy lewak.
  • Odpowiedz
@seicel: no tak. Chciałbym właśnie zapoznać się z tymi stanowiskami na Wykopie. Gdy chodzi o deklarowanie różnego rodzaju żądań nie ma z tym problemu i żadnej tajemniczości jaką teraz tutaj tworzysz. Ale w tej istotnej dla światowego pokoju sprawie nie słyszę takiej energiczności. Czyżby "Ukrainian Lives Doesn't Matter"?
  • Odpowiedz
@wrrior:
Czy zgrywasz takiego debila czy nim jesteś? Nie mam siły na to. Nie ma takich organizacji jak BLM ani LGBT, nie mają struktur, hierarchii, siedziby, wymogów wobec członkostwa itp. BLM to ruch społeczny, LGBT to skrótowiec. Są tysiące organizacji, które utożsamiają się z jakimiś ideami powiązanymi z BLM lub dotyczącymi osób LGBT+, ale mniej lub bardziej różnią się one między sobą, czasami również w kwestii postulatów. Miej pretensje do prawaków,
  • Odpowiedz
@seicel: za dużo pustego tekstu, za mało konkretów. Znalazłem informację, że jakaś różowa strona w UK zdaje sobie sprawę z zagrożeń stojących przed ludźmi LGBTQ+ na Ukrainie.

https://www.pinknews.co.uk/2022/01/29/ukraine-russia-war-invasion-lgbt-kiev-pride/

Ale to jedyne co znalazłem i trudno powiedzieć, że to zza oceanu. Co z resztą? Wypracowuje stanowiska? czeka aż zaczną wypływać zdjęcia z ofiarami owiniętymi w tęczowe flagi? Czy jest zajęta własnymi tematami?
  • Odpowiedz
@wrrior: Chcesz stanowiska wszystkich organizacji LGBT? To szukaj, proszę bardzo. Nie wiem czy ktoś zna w ogóle wszystkie takie organizacje na świecie.
  • Odpowiedz
@seicel: nie czytasz co piszę. Już wyszukałem i tylko to znalazłem co wkleiłem.

Nie chcę wszystkich. Nie sprowadzaj do absurdu. Wystarczą jakieś najistotniejsze, te najbardziej wpływowe. Jesteś dobrze zorientowany w temacie to pewnie wiesz które to. Ja się nie orientuję. No więc jak, dojdziemy w końcu do konkretów?
  • Odpowiedz
@wrrior: Nie jestem zorientowany w zagranicznych, bo nie są mi potrzebne. W Polsce największą organizacją jest Kampania Przeciw Homofobii i wyżej dostałeś link do ich stanowiska.
  • Odpowiedz
@seicel: mnie głównie interesuje reakcja tych organizacji za oceanem. To, że my jesteśmy powodowani lękiem to jest zrozumiałe. I dlatego stanowczo protestujemy. Ale co z tymi którzy patrzą na to wszystko z bezpiecznej odległości?

Bo nie widzę żadnych głosów w tej sprawie. A w innych sprawach potrafili się przebijać ze swoimi postulatami bardzo skutecznie.
  • Odpowiedz
@wrrior:

Bo nie widzę żadnych głosów w tej sprawie. A w innych sprawach potrafili się przebijać ze swoimi postulatami bardzo skutecznie.

Czekaj, to skoro Ty wiesz jakie organizacje zza oceanu przebijały się ze swoimi postulatami to sprawdź je teraz. Musisz znać jakieś organizacje w takim razie. Ja nie znam postulatów żadnej organizacji BLM czy LGBT+ zza oceanu.
  • Odpowiedz
@seicel: nie, nie wyciągaj znowu pochopnych wniosków z moich wypowiedzi. Nie mam pojęcia co to były za organizacje, za to ich głos do mnie skutecznie docierał. Więc chciałbym aby znowu aby dotarł, ale w temacie Ukrainy.

Ja nie znam postulatów żadnej organizacji BLM czy LGBT+ zza oceanu.


Wiem wiem - to zawsze tak jest. Ja się o nie nie pyta to postulatów jest mnóstwo. A jak zaczniesz pytać to nagle nikt
  • Odpowiedz
@wrrior:

za to ich głos do mnie skutecznie docierał.

Docierał do Ciebie głos organizacji, ale nie wiesz jakich. To bardzo ciekawe.
Wiesz jak działa wykop. Miej pretensje do użytkowników, że nie wykopują takich rzeczy.
  • Odpowiedz
Docierał do Ciebie głos organizacji, ale nie wiesz jakich. To bardzo ciekawe.


@seicel: Zupełnie normalne.

Dlaczego wygląda na to, że próbujesz utrudniać dotarcie do informacji? Skoro nie pomagasz to może chociaż nie przeszkadzaj, co?
  • Odpowiedz