Wpis z mikrobloga

Jezu ogladam jego vloga z południa, jakie kocopoły on pier*oli to glowa mała, siedzi w tym hotelu (chyba z niego wogole nie wychodzi).
1. Tak jak mówiłem, Ukraina kieruje się na polska granice (gdzie mają się kierować, skoro duża ich społeczność jest tutaj i sami ich zachęcamy by tu przyszli)
2. Oczywiście o gospodarce słów kilka (to samo niezmiennie)
3. Uwaza że Izrael zaatakuje Iran i Polska ruszy z pomocą i oczywiście zła Ameryka szybko się wycofa (napewno ruszymy na Iran, skoro mamy wojnę u naszego wschodniego sąsiada i jest jakiś procent prawdopodobieństwa że może nas dotknąć, chłodna kalkulacja nie moje zdanie)
Oczywiście gadanie tego samego, współczuję jego żonie, jak go słucha tak codziennie
To jest dopiero czesc vloga, a ja mam ochotę sobie w twarz napluc jak tego słucham
#ator #wideoprezentacje #pracowniktvn
  • 6
@maxer1892: Jak mawia Ator uchodźcom trzeba pomagać, ale nie powinno się o tym mówić. Niech się błąkają od granicy do granicy w pogrążonym w wojnie kraju bo nie powinni wiedzieć gdzie będą mogli znaleźć pomoc. Wszyscy Ukraińcy przyjadą do Polski żyć jak pany za 500+ bo wszyscy na Ukrainie oglądają co tam mówi jakaś polska minister. A jak rozmawiał z Lisowskim o tej rzekomej brudnej bombie to chyba najbardziej się martwił
@Madoxxx szkoda nawet komentować jego zachowania, takie sztuczne tu Ukraincy dobrzy, a takto straszy że zniszczą nam gospodarkę. Gdzie naprawdę głównie kobiety i dzieci są tutaj, bo mężczyźni wracają bronić kraju.