Wpis z mikrobloga

Mam do sprzedania 7 x dostęp do spotify na 3 miesiące na koncie individual w fajnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hej Mirki i Mirabelki, tak się złożyło, że mogę załatwić kod doładowania konta spotify premium ciut taniej niż normalnie, nie jest to nie wiadomo jaka okazja, ale nazbierało mi się punktów w programie lojalnościowym i a chcę je spieniężyć, także jak ktoś na kebsa chce przyoszczędzić dyszkę. to zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od lat prowadzę swój autorski tag #muzykahf i jeśli ktoś chciałby docenić w jakiś sposób wysiłek włożony w ten tag i towarzyszącą mu Playliste na spotify to to jest właśnie dobry sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) może komuś skończy się lub rozsypie #spotifyfamily / #spotifyrodzina i będzie chciał plan individual na 3 miesiące, dyszkę taniej niż normalnie, to też zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kod do wykorzystania tylko do kont "individual"!!!

7 x dostęp do spotify na 3 miesiące na koncie individual, pół roku na aktywacje kodów, nadają się na prezent
Kontakt tylko przez wiadomość prywatną, nie masz tej opcji? (koperta obok dzwoneczka w górnym lewym rogu) odblokuj ją w ustawieniach wykopu. Nie wiem czy i jaki będzie odzew, ale jak by był duży to decyduje kolejność zgłoszeń na PW.
Dajcie znać, kiedy wam pasuje żeby się kontaktować najlepiej 18 - 23.

Pozdrawiam

#cebuladeals #spotify #spotifypremium #sprzedam #muzyka
HeavyFuel - Mam do sprzedania 7 x dostęp do spotify na 3 miesiące na koncie individua...