Wpis z mikrobloga

#apple #komputery
MIRKI, jaki monitor do macbook air M1? Tak do 2k, wazne zeby jednym kabelkiem moc podlaczyc i zeby sie ładował.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@poloq: I podlaczasz przez usb c i wszystko smiga ladnie? A dodatkowe porty usb w monitorze elegancko dzialaja z maczkiem? Moze glupie pytania, ale nigdy monitora do maca nie podlaczalem xd
  • Odpowiedz
@malywodzu99: przy Retinie wszystko biednie wyglada skoro ma jakoś 220ppi, osobiście jestem zadowolony, nie widać pikseli, tekst jest ostry wystarczajaco, jedyny minus to brak głośników wbudowanych.

@kajbel: podłączasz i działa wszystko, nie wiem jak w tym 27up850 ale w tym moim usb w monitorze działa tylko jak podłączony do kompa przez usb c
  • Odpowiedz
@kajbel: ta, śmiga, choć nie używam go tak zbyt często, model "up" powinien ładowac do 96W, czyli realnie pewnie 80W co w sumie jest dość dobrym wynikiem. Ma też 4k, HDR. Mam do niego jeszcze spiętą ps5 i innego pc, smigają.

@malywodzu99: możliwe, ale chyba ciężko o coś lepszego jeśli chce się ultrawide? Sam nie testowałem, po prostu ostanio kusi mnie jeden monitor zamiast 2 i ultrawide wydaje
  • Odpowiedz
@kajbel: nie patrzyłem w ogóle na 24" - mam już jedną, della P2418D, stąd wiedziałem że chce jakiś większy, teraz korzystam z obu na raz, jak masz na tyle miejsca to polecam większy.
  • Odpowiedz
  • 0
@poloq: Sam mam 27 imaca i sobie chwale ale szukam dla mojej mamy czegos do domu, zeby aira mogla podlaczyc i wygodnie pracowac. A boi die takiego wielkiego bo zawsze na lapku 17 cali pracowala xd
  • Odpowiedz
@kajbel: aaa znam dokładnie problem :D To może taki dell? Nie miałem z nim jakiejkolwiek styczności, ale firma raczej dobra. Wydaje mi się że jak ma na tyle miejsca to 27 bardziej się jej spodoba - tylko pamiętaj żeby jej ustawić skalowanie, inaczej na 4k wszystko będzie malutkie.
  • Odpowiedz
  • 0
@poloq: Mireczku, bardzo dziekuje ci za pomoc i poświecenie swojego czasu :) podesłałem ten mniejszy do „oceny” i decyzja zależy od mamy :) oby wszystko jej hulało. Pierwszy raz na macu, juz sie boje ile telefonow bedzie do mnie ze czegos nie potrafi zrobic ;D
  • Odpowiedz
@kajbel: Spodziewaj się wielu telefonów :D spoko, mirko wielokrotnie mi też pomogło coś znaleźć, a i sam czasem biorę coś dla mamy i wiem z czym się to wiąże :D Powodzonka
  • Odpowiedz
@kajbel: Pokazuje się w displays? Settings > Displays > Display Settings, jeśli tak to może warto pobawić się ustawieniami, jeśli nie, może wina kabla/monitora. Próbowała podłączyć do innego sprzętu?
  • Odpowiedz
  • 0
@poloq: Brak sygnalu przy wyborze zrodla na usb c w monitorze sie wyswietla. Probowala dwoma kablami, tym dolaczonym do monitora i tym appleowym.. w ustawieniach maca w ogole nie widac monitora
  • Odpowiedz