Wpis z mikrobloga

@platwi: o to, że większość ludzi myśli, że Donieck to jest taki region administracyjny, jak u Nas województwo Podlaskie, a sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana - polecam przeczytać cały artykuł, bo tam są niezłe cyrki już od dawna

Coś czuję, że skończy się jak z Krymem i rozejdzie się potem po kościach i wszyscy w kilka lat zapomną, że coś takiego miało miejsce...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: Mówisz o czymś o czym nie masz pojęcia , DRL to sztuczny twór powstały 8 lat temu z początkiem agresji Rosji wymierzonej w Ukrainę, z choinki się urwałeś, że teraz odkopales ten artykuł na Wiki ?
@platwi: aha, ok, czyli tam nie ma ruchów separatystycznych, przed 6 lat nic tam się nie wydarzyło, dzięki, już zapominam, rozumiem, że ta "wojna" zaczęła się faktycznie dzisiaj w nocy

Tak, nie mam pojęcia, ale chcę się dowiedzieć więcej. W mediach jakoś nie słychać o prześladowaniach Ukrainców w tym rejonie, języku rosyjskim, rublu, braku ukraińskiego w szkołach...

Nie, nie popieram ruchów rosyjskich, ale zaraz cymbały wykopowe tak odbiorą mój wpis xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: jak chcesz się dowiedzieć więcej to zacznij od pomarańczowej rewolucji w 2004, później przejdź do Majdanu w 2013 i dowiesz się o co mniej więcej chodzi .