Wpis z mikrobloga

Niedziałający Su-24 jest przewożony na granicę ukraińsko-białoruską. Ten model samolotu nie jest używany na Białorusi, ale jest używany na Ukrainie. Można przypuszczać, że już niedługo głosiciele propagandy powiedzą, że samolot został zestrzelony podczas próby ataku na rosyjską grupę wojsk.

jawna #!$%@? prowokacja, #!$%@?ą gruza i powiedzą, że to Ukraina i jeszcze będą to światu wciskać a te głąby w Rosji to poprą jakby nie mieli internetu, masakra

https://twitter.com/i/web/status/1496523365112238080
#ukraina #rosja
astri - > Niedziałający Su-24 jest przewożony na granicę ukraińsko-białoruską. Ten mo...

źródło: comment_1645635162EGqUzOxMAj8gHhEQ88Ezhp.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
głupie że nie przewiezli go na plandece zakrytej? XD


@Frygus96: Ruscy potrzebują to tylko na potrzeby wewnętrznej propagandy, w dupie mają co pomyślą inni. Media nie działają więc nikt poza foliarzami na telegramach nie zobaczy tych obrazów.
  • Odpowiedz
@astri: Tak i wiozą go, żeby wszyscy widzieli.

Ruscy potrzebują to tylko na potrzeby wewnętrznej propagandy, w dupie mają co pomyślą inni.


@obserwator_ww3: Wewnętrzna propaganda swoją drogą, ale to już by było jawne przyznanie się do prowokacji i późniejszego ataku. Nie po to robią przez ostatnie tygodnie cyrk z "bratnią pomocą", gadają z europejskimi i amerykańskimi przywódcami próbując ugrać dla siebie jak najwięcej, by teraz odwalić taką gałę.
  • Odpowiedz
@astri: Nie mam bladego pojęcia. Oni sobie zdają sprawę, że zachód im nie wierzy, ale mimo to dalej udają, że robią to w celach pokojowych. Putin i Ławrow spotykają się z innymi przywódcami i cisną im cały czas tą samą bajkę. Zwyczajnie nie klei mi się to, że teraz by odwalili taki numer na bezczela, skoro sam zachód niespecjalnie śpieszy się z sankcjami na nich. Chociaż kto ich tam wie i
  • Odpowiedz
@astri co to za pomysl, jak by mieli wmowic zestrzelenie ukrainskiego samolotu ktorego nie ma na radarach i w planach lotu XD co to za gowboburza XD
  • Odpowiedz
@astri na peju Bielsat na FB dziś widziałem sondę uliczna to jak się ogląda wypowiedzi zwłaszcza starszych proputinowskich obywateli to nasi wyborcy pisu przy nich wypadają ciut lepiej więc wyobraźcie sobie tamtejszy poziom cenzury i propagandy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz