Wpis z mikrobloga

Dobra, macie jakieś alternatywy zamiast tej "strony" ewidentnie na nas mają wyebane... miało być huczne otwarcie a wyszło gówno... Exsite24.xyz
Jeśli twój dostawca maila sprawdza dkim, spf, reputacje ip to mail nie dotrze do ciebie.... 100 zaproszeń w sieci. Paranoja po prostu paranoja.
Stąd apel piszcie jakieś alternatywne strony.
#exsite24
  • 9
@T0m4sh: Fileland.pl , vorek.pl , mają fajny układ strony i jeśli się nie mylę to dodają tam linki ludzie z exsite. Miałem poczekać na exsite bo miałem jeszcze 150 gb transferu do wykorzystania na tym gównohostingu oxycloud ale przed chwilą zobaczyłem jak się pajace z exsite zesrali, zaczęli wyzywać od trolli, także ja stawiam na nich krzyżyk, niech się wypchają.
@T0m4sh: Mam konta na obydwu od kilku lat i nie było nigdy żadnych jazd, zmieniania adresów stron itp. Raz tylko na jednej z tych stron poprosili o smsa za kilka PLN a tak to cisza i spokój.
@T0m4sh: Ja natomiast mam inną teorię. Współpracowali z oxy bankowo nie za małą kasę. Bo jak to wcześniej pisał admin cały exsite inne linki niż oxy bd banowane. Dlatego mieli współpracę partnerską. Gdzie na exsite co miało zacny ruch bo nowości prosto z kin leciały do nich to kasę trzepali nie małą a nawet ośmielę się powiedzieć ze walili tysiące zł każdego miesiąca ze współpracy. Dlatego śmiem stwierdzić że zarobił sporo.