Wpis z mikrobloga

Jak na razie nowy sezon wywarł na mnie pozytywne wrażenie, bo tym razem są jakieś osoby, które polubiłam:
1. Grzesiek jest po prostu super. Najważniejsze, że potrafi rozmawiać, co w moim odczuciu jest obecnie wymierającą umiejętnością. Do tego gra charakterem, o czym większość z tych chłopaków zapomniała i wydaje im się, że popisywanie się ciałem wystarczy.
2. Jay też mi się spodobał, szczególnie słodkie było jak zaproponował Marice, żeby poszli odwiedzić Grześka w singielni pierwszej nocy. No i oczywiście plus dla niego, że nie poleciał za Karoliną z wywalonym jęzorem jak reszta.
3. Marika u mnie zaplusowała, że od razu się zgodziła iść z Jayem do Grześka, a nie go wyśmiała czy marudziła. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby taka Karolina na to poszła, więc jak na razie Marikę też dobrze odbieram. Mam tylko z tyłu głowy ciągle, że to koleżanka Klauno, ale w sumie może to wiele nie znaczy, bo jak sami widzieliśmy Klauno dobra jest w udawaniu cudownej przyjaciółki i większość jej znajomych mogła nawet nie widzieć jej prawdziwej twarzy.
3. Po trzecim odcinku polubiłam też Kaspra. Nie wiem czemu, ale jego taniec robota przy Grześku już całkiem mnie przekonał. xD Chyba po prostu przez to, że lubię wygłupy i to mi pokazało, że nie jest jakimś sztywniakiem.
4. Olę oczywiście też polubiłam. Nawet jak gada o niczym to słychać, że to inteligentna dziewczyna, a jej uroda naprawdę zyskuje z czasem.
5. Eliza była na razie chwilę, ale jak na razie dobrze ją odbieram. Wydaje się mieć coś do powiedzenia i spodobało mi się, że mówiąc o Grześku nie oceniała go pod kątem wyglądu tylko wyciągnęła jakieś wnioski z ich rozmów. Reszta lasek patrzyła na wygląd i tłumaczyła to tym, że jeszcze się nie znają, ale jak widać da się jednak poznać kogoś przez chwilę rozmowy, problem w tym, że trzeba się postarać i dać od siebie coś więcej niż „kto ci się podoba?”.
Macie podobnie?
#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
@jinchurikikurama: Zgadadzam się praktycznie całkowicie z Twoją opinią. Grzesiek i Dżeremaja to również na chwilę obecną moi ulubieńcy. Sevag też wydaje się być sympatyczny. Co do Elizy i Mariki mam jeszcze wątpliwości ale pewnie wkrótce się rozwieją na razie nie mam nic im do zarzucenia. Jestem ciekawa wątku Grzesia i Dżeremaja czy ich połączy przyjaźń czy może oni rzeczywiście są bi i może być tu jakiś ciekawy zwrot akcji dlatego oby
  • Odpowiedz
@spiewpralce: u mnie kapsel wychodzi na pierwsze miejsce w rankingu lubianych postaci. Wydaje mi się, że ma do siebie spory dystans, czego się nie spodziewałam po czołówce. Mnie rozbroił ten jego wczorajszy kapelusik. Tylko niech on się nie paruje już z Karoliną. Nic do niej nie mam,te oczy ma naprawdę ładne, ale jest strasznie nudna. Na drugim miejscu mam łysego z grzywką,ten znowu wydaje się być bardzo naturalny. O reszcie zdania
  • Odpowiedz
@Marjaewa: Też właśnie nie spodziewałam się po Kapslu, że ma dystans do siebie, ale mnie pozytywnie zaskoczył jak na razie. Teraz w sumie oglądam live’a i Ola tak się śmieje przy zabawie w kalamburach, że sobie pomyślałam, że by się z Kapslem w parze dobrze bawili. A łysy z grzywką mi też wydaje się naturalny i szczery.
  • Odpowiedz
@ladymysterio: Ta Marika mi Klauno często przypomina i przez to nie mogę jej do końca polubić, może to minie z czasem, a może też się okaże, że to nie jej prawdziwa twarz. Teraz na live zauważyłam, że w rozmowach w grupie dopytuje i się interesuje innymi, więc na plus.
  • Odpowiedz
@jinchurikikurama: Kasper na ten moment jest najprzyjemniejszy, Grzesiu próbuje być śmieszny, zabawny narazie średnio mu to wychodzi może z czasem poznamy go lepiej. Kamil wydaję mi sie mocnym graczem
  • Odpowiedz
  • 1
@jinchurikikurama ja mam niby podobne odczucia, ale znając życie za tydzień będzie akcja która zdyskwalifikuje połowę zawodników.
W tamtej edycji bardzo pomyliłem się co do Darka (zyskałem z czasem) i do Natki, Uszatego i Wiktorii (z czasem spadły ich notowania).
  • Odpowiedz
  • 3
@jinchurikikurama mam dokładnie to samo, Michał fajnie ułożony spokojny i co dalej? Nic. Nie gada z nikim, jak nie Karolina to żadna. Nie wiem jakim cudem utrzyma się długo, chyba jedynie jak Karolina go wybierze ale się wtedy chyba zanudzi xd Marika Jeremi Grzesiek i Kapsel mega na plus, fajnie się ogląda
  • Odpowiedz
@jinchurikikurama: u mnie Olka -Amazonka póki co najbardziej zyskała, figura rewelka,zero silikonu, wesoła radosna, otwarta na innych, dowcipna, inteligentna, zero fochów nawet jeśli padają pod jej adresem jakieś mało miłe teksty, potrafi się z tego śmiać ,olewka na ,,ignorancję'' dziewczyn które póki co nie widzą w niej żadnej rywalki, bo jest jak mówią ,,duża'' i potrzebuje jak co ,,dużego'' chłopa
co do facetów ? nie wiem ,nie mam zdania wyrobionego, Grześ
  • Odpowiedz