Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie kupić obrączki?
Chcemy z różowym kupić porządne, próba złota najlepiej 585, w dobrej cenie (myślę że do 3k za dwie)
Z tego co przeglądałem to Aclari wydaje się spoko opcją, ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi?
Oczywiście na inne miejsca się nie zamykam, ale najlepiej żeby można było stacjonarnie w Łodzi obczaić.

#slub #lodz #jubilerstwo
  • 25
@Lixerv to było wiosną 2017 roku jak kupowaliśmy więc ówczesne ceny raczej nie są już aktualne. A za dwie daliśmy wtedy coś około 2300zl, żółte złoto, dosyć grube i szerokie jak na nasze szczupłe dłonie.
@Lixerv a zaręczynowy był dużo wcześniej i skąd indziej. Zaręczynowe to inna bajka, za samą nazwę "zareczynowy" jest chora przebitka więc szukałem w "zwyklych" pierścionkach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kakkerlak być może, a jeszcze w miejscu X bym dał 1450. Obeszliśmy kilka miejsc, tam nam najlepiej podpasowal model i obsługa w salonie i wzięliśmy, koniec historii. Nie ma co rozpamiętywać
@Lixerv dobrze ze na zaręczynowy wydałem 500zl to zrekompensowało te zbójecko drogie obrączki;-) a podlinkowany tekst ameryki nie odkrywa, tshirty czy perfumy w galeriach też są za drogie. Drugi raz nie zamierzam się żenić to jakoś przeżyję tę stratę kilku stów