Wpis z mikrobloga

@trinty jak się ma konsolę po WiFi podpięta to nie ma się co dziwić xD u mnie elegancko po kabelku 600mb/s
Zrobię se jedzonko i w tym czasie gra zainstalowana
  • Odpowiedz
@krucjan: nie wiem, jak z kondycją gry na konsolach, ale przechodziłem niedawno cp na pc ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pomijając mankamenty, które potrafią zirytować, a czasami bardziej rozśmieszyć niż #!$%@?ć, to nie natknąłem się na nic, co by uniemożliwiało dalszą rozgrywkę i grę ukończyłem. Oprawa audiowizualna to arcydzieło, główna linia fabularna momentami błyszczy, a innym razem śmierdzi gównem i jest naciągana. Aktywności na mapie to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trinty: jak grałam na xsx to powiem szczerze, że większych błędów nie miałam jak błędy wizualne. Jednak moj znajomy miał problem z misją, że nie mógł się dostać do budynku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Deadend

Ciekaw jestem Twojej opinii, pozdrawiam i życzę miłego dzionka


Na pewno jak przejdę to napiszę swoją małą recenzje, ale najpierw chyba wezmę się za rdr, póki jeszcze w głowie mam pierwszą część.

Na dzisiaj wiem, że gra nie będę rozczarowany, bo naczytałem się i naoglądałem się o tej grze dużo i wiem jakie ma mocne strony, a w których kwestiach się włożyła. Aspekty w których gra poległa są dla mnie
  • Odpowiedz
@krucjan: Mireczku cyberpunk był na promo za 100 zł nowka w neonecie ale sam się skusiłem gierka ogień klimacik jak w starym dobrym filmie :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jerzs co mi za różnica, czy na opakowaniu będzie folia czy nie? I tak bym wziął używkę, bo nie chciało by mi się specjalnie jechać jeszcze do drugiego sklepu
  • Odpowiedz