Wpis z mikrobloga

@ZasilaczKomputerowy: 800zł za sieciówkę średniej jakości to przesada, do 500zł można dać. Na zdjęciu nawet widać, że skóra jest kiepska (pomijając jej uszkodzenia). Zobacz sobie Schott właśnie, na Zalando chyba też jest albo używana na Vinted.
@anheli: sam się nad tym zastanawiałem, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Nie wiem kto by miał korzyść w pocięciu kurtki, jak jest ryzyko że ci jej z powrotem nie przyjmą. Może w transporcie na jakimś etapie ktoś dał ciała, albo na sortowni. Nie wiem. Jest metka i wyglądała na nową, raczej nikt w niej nie chodził.
@ZasilaczKomputerowy: Ostatnio kupowalem bardzo fajna skore w ochniku, na wyprzedaży, za cenę mniejsza niż to na zalando. Nie wiem wprawdzie czy ramoneski tez tam są, ale możesz zerknąć. Możesz looknac tez na massimo dutti, nie wiem czy coś tam jeszcze jest, ale mam skore stamtąd od 5 lat i jest spoko
@ZasilaczKomputerowy:

https://www.zalando.pl/gipsy-mavric-kurtka-skorzana-gi222j02h-q11.html

Ja mam taką kupioną dwa lata temu za chyba 700zl. Teraz widzę że już nie ma rozmiarów na Zalando ale może gdzieś indziej trafisz bo widziałem ja w zeszłym roku w jakichs innych sieciówkach. Skóra rewelacyjna. Zapach faktura krój i kolor. Wszystko się zgadza. Wyglada jak skóra za 2 koła a dalem ułamek tej ceny
źródło: comment_1645614951PAuSY5PcsfdWCdPIdT1iGm.jpg