Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie. Zakupiłem trochę BTC na LillionTransfer i jako adres BTC podałem adres wygenerowany w portfelu Multibit. 21.11 wykonałem przelew i dalej w portfelu mam 0BTC. Dobry adres podałem? Dlaczego nie zaktualizowało mi portfela? #bitcoin
  • 23
  • Odpowiedz
@noisy: pokazuje 0. Przelew wykonałem zgodnie z informacjami z maila. Mój adres to: 1A6v5LarZhFmE8ePjL6X22JDzwhjXXPM6E. Ściągnąłem Multibita, wygenerowałem adres i podałem przy transferze na Lillionie. Tyle wystarczyło zrobić? Przelew na pewno poszedł dobrze
  • Odpowiedz
Ale możliwe, że to od czwartku może iść? Kupiłem niewiele na próbę, ale jak dojdzie i będzie ok to zakupię więcej
  • Odpowiedz
Ale wystarczyło podać adres który mi się wygenerował w Multibicie? Czy należało coś z nim zrobić wcześniej?
  • Odpowiedz
@mrOlii: W nazwie odbiorcy podałem tylko:Monetto S. A. Nie podałem tej reszty: Trust Company Complex

Ajeltake Road

MH-96960 Majuro, Ajeltake

Aolepān (Marshall Islands)

Ale bez tego powinno spokojnie dojść
  • Odpowiedz
@matiii: tak jak mówię, sprawdz w historii transakcji czy wszystko jest ok, czyli kwota, nr konta i tytuł

sprawdź też skrzynkę czy nie dostałeś dwóch maili, w pierwszy powinno być:

Aktualny Status: Zapłacone

a w drugim:

Aktualny Status: Wykonane
  • Odpowiedz
Sprawdzałem kilka razy i na pewno jest ok. Dokładnie wszystko to samo co w mailu. Nie otrzymałem też żadnego maila z potwierdzeniem:/
  • Odpowiedz