Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Nie pisze z konta bo sprawa delikatna.
Robił ktoś stosunkowo niedawno operacje zeza w Krakowie w Szpitalu św Rafała?
#krakow #szpital #operacja #zez #okulista #okulistyka #chirurgia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #621264279712dd16754b7252
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
@frodo1122: Hej, ja mialem operacje za dzieciaka i bylo caly czas ok, ale teraz po latach mi to wrocilo. Skonczylo sie na tym, ze mam odtlumic drugie oko, zeby widziec podwojnie i mam dostac szkla pryzmatyczne, ktore beda korygowac te widzenie podwojne i zeza. Tylko trwa to dluzej niz powinno, bo nie robie cwiczen systematycznie. :D
@frodo1122: Mialem jakies tam niedowidzenie w tym slabszym oku, ale nie bylo jakies one bardzo duze. Nosze od urodzenia okulary, ale mi to nie przeszkadza, bo je lubie. Teraz szkla do moich okularow mam bardziej zrownane i takiego typowego niedowidzenia nie mam. Taka starsza profesorka okulistyki u ktorej bylem za dzieciaka zalecila mi teraz ten motyw z pryzmatami, zeby znowu nie bawic sie w ta operacje. Generalnie ja probuje upiec dwie
@frodo1122: ale wiesz, to ma minusy tez bo - bede bez okularow widziec podwojnie dopoki sie cos nie zmieni przelomowego w okulistyce plus pogorszy mi sie wada wzroku przez te fikolki odtlumiajace i juz czuje, ze mi sie troche pogorszyla dlatego sobie troche szkodze, ze robie to niesystematycznie. Takie zycie.
@Krawedziowy96PL: ja się spieprzyłem w lipę od małego +5.5 wada. Lewe oko zawsze słabsze i zez mocniejszym w lewym ale ogólnie mam duży rozstaw oczu. Poddałem się korekcji laserowej i przez to poszlo coś nie tak że oko lewe czuje napięcie męczą się mocno i okulary nie korygują mi widzenia w ogóle. W lewym 30procent. W ciągu roku przeszedłem dwie operacje zeza ale bez efektu. Szkoda że nie ma żadnej technologi