Wpis z mikrobloga

@Tratak: Tutaj lepsza jakość, tamten film opierał się na zwiastunie, to byś jeszcze mógł obronić ten tytuł pod względem graficznym ;)
edit: teraz doczytałem, że sam napisałeś, że niczym "z ery PS2/PS3", gdzie według mnie bliżej do PS2, no może z zasięgiem widzenia byłby problem na starej czarnulce.
michael323 - @Tratak: Tutaj lepsza jakość, tamten film opierał się na zwiastunie, to ...
  • Odpowiedz
ta grafika, którą wstawiłeś to jakiś fanfic, wyżej wrzucam screen z gry


@Tratak: szczerze, nawet się nie zorientowałem, bo fanfic wygląda lepiej, niż faktyczna gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ciekawe czy ta gra wyznaczy jakiś nowy trend


@Tratak: raczej nie, ale to zależy jak się sprzeda ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno nie zarobi tyle co te z gownej serii

na grafikę
  • Odpowiedz
A sama zmiana formuły w open worlda została pozytywnie odebrana w społeczności. Ale należy nadmienić, że nie jest to gra z głównego nurtu wprowadzającego nową generacje, jest to swoisty spin-off triple A, więc twórcy mogli pozwolić sobie na drobne i większe ustępstwa względem poprzednich głównych odsłon serii, bez narażania się na zbędną krytykę A na grafikę ludzie nie narzekają bo wiedzą, że Switch więcej nie uciągnie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz