Wpis z mikrobloga

Pytanie bardzo ważne! Czy gdybyście byli na weselu, gdzie dziewczyna podczas zabaw się wywróciła i było jej widać majtki i tyłek, to uważacie, że fotograf powinien dodawać do galerii z wesela te zdjęcia, czy jednak jakieś zasady fotograf powinien zachować?

To nie wina fotografa, że komuś było widać dupe, ale pytanie o to czy wg Was to ok gdyby dodał takie zdjęcia do galerii ślubnej dostępnej dla wszystkich.
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@mlody_czyzyk23: Montuje wesela od 10 lat, zawsze wycinamy takie rzeczy. Raz na firmie znajomego montażysta nie zauważył jak na studniówce dziewczynie całą rzepę było widać i poszedł tak film do ludu, podobno cała szkoła miała z niej bekę i grubo jej to na psyche wjechało
  • Odpowiedz
@nuII: a dla kogo?

@Bananada: chodzi o to, że to ja wywróciłam się na ślubie i mam takie zdjęcie, a fotograf dodał je do galerii dla wszystkich gości, link dostałam jako jedna z ostatnich osób bo mi się nie spieszyło

@koronawirus: jestem w szoku, bo w dodatku fotografkę uważałam za dobrą koleżankę ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@mlody_czyzyk23: ps. Podwinięte sukienki w trakcie zabawy gdzie widać majtki też wycinamy na filmie, wszyscy moi znajomi operatorzy i montażyści robią tak samo, tak już jest moralnie przyjęte że może być z tego kwas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mlody_czyzyk23: to w takim razie albo zrobiła to po złości, albo jest amatorka z dziwnym poczuciem humoru. Szczególny nacisk kładziemy na oglądanie każdej sekundy zabawy żeby tylko wychwycić moment jak spódnica podleci zbyt wysoko, robi tak każdy kogo znam
  • Odpowiedz
@koronawirus: ja też pracuje jako fotograf i nigdy w życiu nawet obcej osobie bym czegoś takiego nie zrobiła, zawsze usuwam coś takiego, szok nie do pojęcia, amatorką ona zdecydowanie nie jest, uważałam że robi super zdjęcia ale to co zrobiła teraz, to po prostu mam nadzieję, że mi się śni

@troloking: niestety na tym zdjęciu mam czarne gacie i wyglądam jakbym się zesrała. nie, nie zesrałam sie, ale
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Nie panikuj tyłek masz pewnie fajny a wiem to po tym że to koleżanka ci z zazdrości wrzuciła to zdjęcie kiedy ten fajny tyłek wygląda jakbyś się zesrała aby się na tobie odegrać za to, że masz za fajny tyłek. Patrzyłaś na to w ten sposób? Faceci co to zobaczą to jakby to nie wyglądało stwierdzą jednogłośnie o fajny tyłek.
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: nie ma opcji, że narzuciła jeden filtr i #!$%@?. na weselu gdzie światła dja #!$%@?ą we wszystkich odcienach tęczy połowa zdjęć jest prześwietlona a połowa niedoświetlona, trzeba je przejrzeć po kolei a koleżanka pisze, że fotograf też nie jest jakaś typową karyną z poleasiongowym nikonem.

@troloking: to tak nie działa, ludzie uwielbiają plotkować i #!$%@?ć śmieci, kilku facetów może faktycznie spojrzeć na to od strony, że fajny
  • Odpowiedz
@koronawirus: No tak ale inicjowane to jest przez kobiety i skaczących wokół nich spermiarzy czyli najgorszy gatunek zwierzęcia.
Co do fotografki to oczywiste, że #!$%@?ła lipę i idę o zakład, że było to umyślne działanie
  • Odpowiedz
@troloking: oczywiście, że umyślne. w naszej branży foto/video jest po prostu wpojone, że jakiekolwiek majtki na widoku cenzurujemy od razu, nie widzę innej opcji niż to, że zrobiła to żeby ośmieszyć opke. ewentualnie tak jak pisałem, #!$%@? do bólu poczucie humoru i panna jedyny aparat jaki powinna mieć na weselu to na zębach
  • Odpowiedz
@koronawirus: Fotografem nie jestem ale aktualnie znam i czasem służę jako helpdesk przy jego kompie i wiem, że nie ma #!$%@? we wsi aby to był przypadek.
Dlatego uważam, że @mlody_czyzyk23 padła ofiarą zazdrości bo ma zacny tyłek. No i uważam też aby się nie przejmowała. Normalni faceci podejdą na chillu. Koleżanki i tak ją obrabiają za plecami a opinie spermiarzy można olać ci powiedzą wszystko aby się przypodobać
  • Odpowiedz