Wpis z mikrobloga

@Poranasen: cześć.nie wiem,czy jeszcze będziesz na wykopie.ostatnio uczestnicy HP4 jakiś spęd mieli,a ktoś wrzucił na tag jakąś fotę niby-faceta Siary( ͡° ͜ʖ ͡°).Myślę,że ty miałbyś info z pierwszej ręki.Co tam u Siary,z kim jest,czy z trenerem,czy jakimś frajerem,czy mieszkanie trener wyremontował,z kim jest pies itp.( ͡° ͜ʖ ͡°)sezon nowy się zaczyna,ale jakbyś jakiś wpis strzelił na tagu hp,to pewnie ciekawość sporej ilości wykopków byś zaspokoił.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
@bubba222 trochę z opóźnieniem przeczytałem, nie loguje się to ostatnio. Już zaspokajam Twoją ciekawość ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście Siara z trenerem mają się dobrze, pies jakos mniej ostatanio pokazywany, nie wiem może już sprzedany ( ͡° ͜ʖ ͡°) dalej wiją swoje gniazdo u trenera, imprezę Siara miała w Chotowej tj. koło Dębicy, dużo osób jej odmówiło bo żaliła się na insta-nie wiem czy
  • Odpowiedz
@Poranasen: A niech się tam nie zesrają. Jakbym chciał to bym wykopał nawet więcej informacji bo mam wspólnych znajomych z jego laską ale szkoda szczepić ryja. Miesiąc, dwa po programie i już będą zdjęcia z Paulinką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Poranasen: hello.( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem,czy takie wieści po raz kolejny nie zasługują na osobny wpis...( ͡° ͜ʖ ͡°) Z cyklu-"Tymczasem w Dębicy..."( ͡° ͜ʖ ͡°)Poza tym ja na szczęście nie oglądam vlogów ani blogów.( ͡° ͜ʖ ͡°).Z tym nowym,trenerem-misterem,jak widać,taka sama sytuacja...
@Aksyt99: Co nie znaczy,ze co jakiś czas jakiegoś newsa,jeśli się
  • Odpowiedz