Wpis z mikrobloga

@JavaDevMatt: obejrzałem. ogólnie to szacunek za takie tempo steamowej wersji, wyglada ślicznie, dla mnie jednak podłoże stołu przez grafikę wyglada kiepsko i nie widać kart. mam pytanie z mechaniki a nawet dwa, 1: czy wiedzę się stackuje? 2jak działa outsourcing? gramy 4seat jak na filmiku, P1 gra typa z wiedza total 6, dolicza np +13 z czego 6 za niego i po nim w tej samej turze P3 mu go bierze
@kam15: to jest fanowski mod to Tabletop Simulator :D sam przy tym nie pracowałem - to po prostu dzieło jakiegoś anonimowego fana fizycznej wersji karcianki. Do wydania pełnoprawnej wersji na Steam jeszcze sporo czasu minie (aktualnie sporo czasu poświęcam na to, by wydać fizyczny dodatek IT Startup - Office Lockdown międzynarodowo i praca nad wersją Steam tymczasowo jest na drugim planie).

Co do pozostałych pytań:

1) Tak (ale karty wiedzy muszą
@JavaDevMatt: tak, czyli jest sytuacja ze jeden dev w jednej turze zagra za 6 pkt dla P1 i P3, prawda czy falsz?
I zalozmy ze P3 go wzial outsourcingiem z adekwatnym wypaleniem czyli otrzymanym juz w tej turze to czy dostaje je podwojnie wtedy? Ostatnie pytanie byloby kiedy wraca gracz z outsourcingu ale to juz odpowiedziane :)

Bardzo sledze projekt od samych podwalin na tyle ile sie dzieliles w sieci, powodzenia
tak, czyli jest sytuacja ze jeden dev w jednej turze zagra za 6 pkt dla P1 i P3, prawda czy falsz?


@kam15: prawda. Zdobędzie pod koniec tury P1 6 pkt dla P1 i pod koniec tury P3 zdobędzie 6 pkt dla P3.
Dev przejęty outsourcingiem otrzyma wypalenie pod koniec tury każdego gracza: czyli 2 razy po 1 wypalenia (raz pod koniec tury P1 i raz pod koniec tury P3).

Dzięki za