Wpis z mikrobloga

Stanowski, ktory usiłuje przekonac korwina, ze nie jest osobą agresywną to ostateczny dowód na to, ze ten człowiek to największy hipokryta w polsce. Stano przez lata budował swoją kariere na byciu kontrowersyjnym, agresywnym chamem. Jako pierwszy w polsce zalozył piłkarski portal w stylu angielskich tabloidów najgorszej klasy. Pozniej zalozyl kanal sportowy, ktory wybił się na dramie z najmanem. W jednym z ostatnich filmików (ktory powstał tylko i wyłącznie w celu zarobkowym, a nie ideowym) stanowski krzyczy: #!$%@?, #!$%@?, #!$%@?. Ale nie, on nie jest agresywny xdddd
Zakolak to jest hipokryta, naprawde trudno mi teraz przywolac postać, która az tak mi sie kojarzy z hipokryzją jak stanowski. Mniej lub bardziej sledze stana od powstania weszlo czyli juz bedzie z 10 lat. Koles jest po prostu chodzaca definicja hipokryzji, a ostatnia afera z rzezniczakiem tylko to setny juz raz potwierdzila.
#kanalsportowy #weszlo
kfiateknaparapecie - Stanowski, ktory usiłuje przekonac korwina, ze nie jest osobą ag...

źródło: comment_1645183368k0WcgtAa7JoOwAwUusUINb.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kfiatek_na_parapecie: nie wcale tak nie bylo, co najwyzej wiecej osob nie interesujacych sie sportem uslyszalo o Stanowskim, ale co to dalo kanalowi sportowemu? Nic, bo Ci ludzie po prostu uslyszeli o Stanowskim dzieki pudelkom i tego typu stronom, ale czy te osoby nagle zainteresowaly sie sportem i robia wyswietlenia kanalowi? Nie.
  • Odpowiedz
Nic, bo Ci ludzie po prostu uslyszeli o Stanowskim dzieki pudelkom i tego typu stronom, ale czy te osoby nagle zainteresowaly sie sportem i robia wyswietlenia kanalowi? Nie.


@bartiii_: twoj wywod jest wewnetrznie spojny, ale ma jedna mala wade, ktorej nie zauwazyles. Stanowski na kanale sportowym ma bardzo duzo filmikow, ktore nie maja za wiele wspolnego ze sportem i wlasnie te filmiki robia najwieksze wyswietlenia
  • Odpowiedz
@bartiii_:

ale czy te osoby nagle zainteresowaly sie sportem i robia wyswietlenia kanalowi? Nie.


Ja po hejtparku z Najmanem dałem Kanałowi Sportowemu suba, bo podobał mi się ten format. Od tamtej pory oglądam Hejtparki, czasem "Niech gadają", "Dziennikarskie zero", niekiedy nawet jakiś program o sporcie. Zresztą myślę, że największe wyświetlenia KS ma właśnie na Hejtparkach, a szczególnie na kontrowersyjnych gościach. Wczoraj hejtpark z Korwinem oglądało w najlepszym momencie ponad 100 tys.
  • Odpowiedz
@bartiii_ ja jestem przykładem że jest odwrotnie. Zacząłem oglądać kanał dzięki HP z Najmanem. I teraz nie oglądam niemal nic związanego ze sportem ino HP, niech gadają, i czasami dziennikarskie zero ( nazwa i geneza tego formatu powstała dzięki Najmanowi tak btw.)
  • Odpowiedz
@bartiii_: no jak nie jak tak? Ja osobiscie sie sportem interesuje, ale ogladam ten kanal tylko dla mocnych hejt parkow i tyle. Wiekszosc moich znajomych oglada ks i tez tylko dla inb.
Zreszta nikt normalny nie oglads publicystyki sportowej ( a zwlaszcza w pl).
  • Odpowiedz