Wpis z mikrobloga

świetny serial


@rattamahat: serial w którym główny bohater nie użył swojej mocy jak w Suicide Squad. To właściwie co on takiego potrafi poza byciem napakowanym wrestlerem oraz używaniem hełmów od swojego ojca?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rbk17:

Peacemaker - what a joke
Siadło mi to w bani stąd przemiana do tego ojciec który go to pchał przemoc by zrobić maszynkę do zabijania i obwinił za smierc brata. Może gdyby nie on grałby muzykę która uwielbia + sam gra na pianinie.
Jego Perfect zabójstwa szybko by się znudziły choć mogli pokazać inne misje "dla pokoju" i lepiej go oglądać w innych życiowych sytuacjach.
on nie ma mocy - to jest tylko dobrze wyszkolony typ, spec od broni etc.


Teraz to mnie naprawdę zdenerwowałeś - nie oglądałeś Suicide Squad, nie widziałeś co robił Blood Sport?! Masz na filmiku choćby 0:25 oraz 3:45.

@rattamahat: czyli sam WYMYŚLASZ sobie jak faktycznie było aby tylko dowalić mi że się mylę? Naprawdę? Wiesz że to jest "obsesja forumowicza" aby tylko być górą. No nie rozumiem takiego zachowania.
mylisz „moce” z wytrenowanymi umiejętnościami. Tyle w temacie :)


@rattamahat: ok wszystko już wyjaśnione, ehhhhh z tym tłumaczeniem nie zawsze wszystko styka... to kijowo bo wolę postacie z mocami, czyli Savant potrafił to samo co oni ale był pierd**nięty to go wysłali na samobójczą misję?