Wpis z mikrobloga

@twojmlodszybrat: to jest dobre pytanie. jaro na wszystkim mega oszczędza a jego wydatki to głównie paliwo do mocztawi i jakieś tam gówniane żarcie, plus coca cola i papierosy. On oczywiście nigdy prawdy nie powie ale widać to jak na dłoni, że ma zaoszczędzone jeszcze sporo pieniędzy, stąd jego buta o pozostaniu na jutubie. Myślę, że ci wpłacający mu donejty naprawdę istnieją. Coś tam gadał o kolejnej podroży na którą już jest
  • Odpowiedz
@okuratny22: no tak i warto wspomnieć że za kadencji halskiego kowalscy popadli w maliznę i już przestali wpłacać całkowicie :) za to jak grzyby po deszczu wylęgają się nowi wspierający tego pasożyta
  • Odpowiedz
@pyczasty: pewnie po sprzedaniu działki na Boboli podzielił się z Barbarą fifty fifty I ona sobie z tego kupiła mieszkanie a on oszczędnościami łata dziurę w budżecie. 3k to nieźle jak na takie gówno, myślałem że ledwo parę stówek
  • Odpowiedz
@twojmlodszybrat: Nie było żadnego dzielenia, działka z chałupą poszła za urządzone mieszkanie w bloku. Poza tym myślisz że matka co własnemu synowi wytoczyła 207 i był warunek że ma #!$%@?ć by mu coś dawała z własnej chałupy, wystarczyło że go ze sobą zabrała.
  • Odpowiedz
@pyczasty: Streamy Pedrci to fenomen youtubowy, za każdym razem gdy znika bez śladu jeden jedyny top donateor zaraz pojawia się znikąd nowy, wpłacający takie same, jakże zane kwoty.
Nie mogę z wami widzowie
  • Odpowiedz