Wpis z mikrobloga

Jak bawicie się w #lostark ? Wydaje mi się, że gierka spoko, ale jakoś tak bez szału. Nie ma w tym jakiejś duszy i klimatu, spoko się klika, ale nie ma w tym jakichś emocji. Aż chyba zagram sobie w #albiononline tam był przynajmniej tez dreszczyk emocji, że ktoś może cię zabić i stracisz wszystko co masz na sobie. Może już się starzeje i nowe gry nie dają tyle przyjemności xD
  • 5
  • Odpowiedz
@Tylkonocna: noo powiem ci ze wczoraj poszedłem na 2 raid o 3 w nocy i myślę sobie spoko zrobię na szybko przed snem, a siedziałem do 5 i go nie zrobiłem z randomami i było z 20 resetów XD dziś się udało go zrobić i to dopiero po 6 podejściach do drugiego bossa, i nadal nie wiem jak działa ta mechanika na nim ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • 1
@Marsoni Tym dalej tym lepiej, kwestia dobrego setapu party i ogarniecia machanik i mozna sie bawic. Strasznie klimatyczne sa te dungeony ( ͡° ͜ʖ ͡°) a zawsze mialem w ten aspekt gry lekko wyje.. a tu jest na co popatrzec
  • Odpowiedz
@szanioo: to prawda, ogólnie ta gra jak na mmo ma bardzo dobry klimat - podchodziłem do tego sceptycznie, a teraz się świetnie bawię i nie pamiętam żebym w ostatnim czasie spędził w jakiejś grze tyle czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz