Wpis z mikrobloga

Potrzebowałbym interpretacji poniższych wyników przez wykopowych ekspertów czy jest sens iść do endokrynologa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie co jakiś czas (średnio raz na dwa lata) przychodzi taki dzień jakby mnie turbo jebło, objawy są różnorakie od wiadomo bardzo słabego samopoczucia przez częstomocz, problemy gastryczne, uderzenia gorąca, mrowienia, drętwienia i cała paleta ogólnie. Z czasem powiedzmy że to przechodzi, ale raczej nigdy nie czuje się dobrze. Sama morfologia generalnie w normie, zazwyczaj obniżone są PLCR, PDW (#pdk) i MPV
#tsh #tarczyca #diagnostyka #badania #zdrowie
drsteve - Potrzebowałbym interpretacji poniższych wyników przez wykopowych ekspertów ...

źródło: comment_1645118155fYfvbCQ948rv5DJ0HUxh23.jpg

Pobierz
  • 4
@drsteve wiek, waga, płeć, wykonywana pracą i AKTUALNE objawy
Bo narazie to napisałeś coś w stylu że 2 lata temu auto nie odpaliło, ale potem odpaliło i jeździło

Btw. Te wyniki są ok, ale bez wywiadu i ogólnej kliniki #!$%@? można powiedzieć
@valko77: 27, 180/83, mężczyzna, praca siedząca
Generalnie w nocy się wybudziłem z drętwieniem lewych kończyn, duszność i pulsowanie łba, ścisk szczęki trochę jak atak paniki. Częstomocz miałem z dwa dni, a tak na co dzień teraz to bóle po całym kręgosłupie, tępy ból lędźwi, mrowienia, uderzenia gorąca i zimna, kłucie/kołatanie serca, szum/pisk w uszach się pojawił. Pocenie jak przy przeziębieniu, mega osłabienie mięśni, jakieś skłony czy rozciąganie w parterze z głową