Wpis z mikrobloga

Chińczyk chce mnie #!$%@?ć na dostawę z Polski do Polski (za którą zapłaciłem extra), wysłał "inpostem" (a tak na prawdę yunexpress który przepakowuje przesyłki w pl wysyła inpostem Worldtech logistics poland)

W tracking wrzucił numer inpostu, alipaczka wyciąga z tego numeru inpostu nr Y22.... , oczywiście śledzenie na Y22... idealnie się pokrywa z czasem nadanej przesyłki

Chińczyk uważa, że alipaczka to żródło z dupy(moim zdaniem nie) bo 17track tego nie pokazuje. Czy jest jakieś oficjalne źródło od worldtech ? @AliPaczka zamierzam przygotować srogi materiał dowowy, mam nadzieję, że etykieta inpost od worldtechu będzie jakoś prześwitywać z numerem nadania z chin

Ogólnie chińczyk nie dość, że przyciął na wysyłce to na PW się zarzekał, że to wina inpostu bez dowodów na wysyłkę z polski, na koniec zagroził, że jak dam dispute z tego powodu to mi anuluje gwarancję (chociaż gwarancje na aliexpressie traktuje z przymrużeniem oka)

spodziewam się jakiegoś lekkiego refundu od aliexpressu chociażby tytułem wysyłki.

#alipaczka #aliexpress
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@preseed42: mnie chińczyk #!$%@?ł w identyczny sposób. U mnie wysyłka miała być z Hiszpanii z dostawą na hiszpański adres, a wysłał z #!$%@? wie skąd z numerem trakingowym który miał tylko 8 cyfr i nigdzie nie mogłem znaleźć info gdzie ta paczka jest.

Po upłynieciu ochrony zrobiłem dispute z full refund, to chińczyk mi zaproponował refund 0 euros...
Więc nie zgodziłem się i sprawą zajęło się ali, dostałem pełny zwrot.
Paczki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@preseed42: a i zapomniałem dopisać. Po to płacisz ciut więcej za produkt aby wysylka była z kraju jaki jest opisany oraz czas na dostarczenie produktu był krótszy. Dispute należy się już w tym momencie, a nie #!$%@? jakieś tłumaczenia że wina przewoźnika.
@misiek735: @misiek735: nie no to prawda, bardziej mi chodzi o to czy aliexpress będzie respektował tracking z alipaczki bo np 17track nie pokazuje powązania paki inpostu z yunexpressem, jeżeli nie to chciałbym w dowodach zaproponować coś innego

chcę mocny materiał dowodowy, co by aliexpress nie dał zwrotu tylko hajsu za przesyłkę co stracony czas i bezczelność chinola.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@preseed42: niestety w tej kwestii nie pomogę, nie wiem jakich narzędzi używa support ali aby znaleźć paczkę.
Z tego co pamiętam to alipaczka chwaliła się że mają jakiś tam kontakt z Aliexpress (łatwili chyba jakieś kody kiedyś...) więc jak ładnie napiszesz dispute ticket z info że do śledzenia przesyłek na terenie Polski jest używana alipaczka to wątpię aby support ali zignorował tą informację. Nie powinni, zwłaszcza że wygrana jest po Twojej