Wpis z mikrobloga

Na dzisiaj ostatni wpis, bo zarzucają mi spam na tagach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sprawaoliwiialeksandry
#csiwykop
#kryminalistyka

Pojawiły się nowe zdjęcia podejrzanego o zabójstwo Aleksandry i Oliwii - 52 letni Krzysztof R. od jakiegoś czasu mieszkał na działce. Czy w kontekście tego o co jest podejrzany koszulka, którą nosi nie wydaje wam się dziwna?

Przydałaby się opinia behawiorysty/profilera.

#pytanie trochę #modameska

Więcej zdjęć https://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/331004,52-latek-z-zarzutem-podwojnego-zabojstwa-kolejne-3-miesiace-spedzi-w-areszcie.html
tomosano - Na dzisiaj ostatni wpis, bo zarzucają mi spam na tagach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sp...

źródło: comment_1645024548H6l7g07j3nzjc1SY10r3eW.jpg

Pobierz

Czy koszulka podejrzanego pasuje do niego?

  • Tak 14.9% (23)
  • Creepy as fuck 59.1% (91)
  • Nie 26.0% (40)

Oddanych głosów: 154

  • 15
@IGorgonzolass: Szukałem, ale nie znalazłem, ktoś kto mieszka w okolicy na pewna już zna jego dane, sąsiedzi to najlepsze źródło informacji. Tym bardziej, że było znany jako "złota rączka".

Z naszych informacji wynika, że mężczyzna tuż po zatrzymaniu miał przyznać się do zbrodni. Wiadomo też, że ofiary znały 52-latka. Obie kobiety są wciąż poszukiwane.
Koleś ma zadrapania na przedramionach, ale w sumie, to na działce krzaczory też są. Co do koszulki - mógł wstać wcześniej od bagiet i już być ubrany przy zatrzymaniu, ale to, że policja kazała mu się w to ubrać, żeby coś zasugerować na zdjęciach, nie jest wykluczone.