Wpis z mikrobloga

Czy ktoś widział jakaś inną walkę Soroko oprócz walki z gościem ponad 20cm niższym, który 7 razy znokdaunował go? xD Z czego w MMA wystarczylby 1 taki knockdown, żeby soroko został dobity i zmasakrowany leżąc.
Soroko już w sobotę okaże się drugim Josefem Brathanem, jak wygra to ledwo i decyzją. Ale kurs na Stiflera kusi, w parterze może coś tam zdziałać.
#primemma
  • 5
@Beszczebelny: Oglądałem całą galę i to chyba było jak dobrze pamiętam tak: Najpierw przegrał przez dyskwalifikację (soccer kick), następnie wszedł na zastępstwo i znokautował jakiegoś tam typa i trzecią walkę chyba przegrał, ale tak średnio pamiętam tę trzecią walkę, więc nie jestem na 100% pewien.
@Beszczebelny: Soroko przed czasem 1,35 pewniaczek. Stifler sie nie potrafi bić i nawet nie lubi. Z Popkiem panikował w klatce. Soroko to jednak ulicznik, kawał byka i kryminalista. W pierdlu niejedną solówe miał. Samą agresją zje Stiflera. 1 runda i ciosy na ziemi TKO.
@Beszczebelny miał 3 walki i z tego co pamiętam chyba ta 2 była w jego wykonaniu najlepsza, gdzie chłopa znokautował bodajże kolanem na łeb, dodatkowo w tej walce walczył z wypoczętym typem który w poprzedniej walce znokautował chłopa w kilka sekund. Nie wiem w sumie jaka formuła tej walki, ale w stójce raczej nie ma opcji że ktoś taki jak stifler go zrobi