Wpis z mikrobloga

Żartujemy sobie z Ukrainy, że przehandlowana


@maz00rskie_mleko: mnie to nie śmieszy. niepokoi raczej to, że tyle tu trolowania. gdyby przyszło do czego, będzie wielkie kwiii, bo przecież zamówiłem ubera, żeby mnie zawiózł do bezpiecznych Niemiec, ale czekam już godzinę i nie przyjeżdża...
@maz00rskie_mleko: Ukraina została z palcem w dupie? Przecież stoi za nią całe NATO. Co więcej możemy zrobić? Jeśli NATO w taki sposób zadbało o kraj spoza sojuszu to reakcja w przypadku agresji na Polskę, a tym samym UE i bazy wojskowe NATO byłaby nieporównywalnie mocniejsza. #!$%@? pan trochę
@Perun_93: jesteśmy paprochem pośrodku mocarstw robiących dobre biznesy a co najważniejsze między sobą. Rozumiesz różnice? Jedyny powód dla takich Niemiec czy Francji by się angażować to to, że mieliby ruskich za sąsiadów a jak wiadomo prowadzenie działań wojennych na nieswoim terenie jest najsensowniejsze jeżeli ma się taką możliwość.
@GryzeKisiel: uściślijmy działania zdecydowanie podejmuje USA a reszta dupa cicho i pilnuje swoich interesów, a amerykanie muszą mieć jakieś paliwo, Baiden musi mieć jakąś trampolinę do sondaży, taki konflikt na Ukrainie to świetna okazja. Wcale bym sie nie zdziwił jakby to był tylko teatr, zwykła ustawka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maz00rskie_mleko: wiarygodność sojuszu. Rozumiesz? Są pewne granice politycznych #!$%@?ństw, jedna z nich jest łamanie sojuszy. A szczególnie niewywiązanie się ze zobowiązań najpotężniejszego sojuszu militarnego w dzisiejszych czasach