Wpis z mikrobloga

Serio do kupienia piwa 0% trzeba mieć dowód? xD

Idę sobie do lidla, podchodzę do kasy samoobsługowej i podbija do mnie babka z pytaniem dowód. Nie miałam przy sobie.

No nie sprzedali mi, pierwszy raz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#lidl #zakupy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shmoikel: @ToRowniezPrzeminie: W Lidlu są #!$%@? dla tego tam nawet nie chodzę. Byłem raz z znajomą po piwa, jechaliśmy w góry, ona 38 ja 34 a przy kasie dowód woła, mówię że mam w aucie a ona że poczeka, kolejka na 15 osób a ja po parkingu #!$%@?łem żeby 10min szukać dowodu po plecaku XD Dziwię się że jej nikt nie #!$%@?ł wtedy XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@droid43210: tak się większość kobiet w pracy zachowuje, klapki na oczy i wykonują to co im karzą, im któraś głupsza to bardziej #!$%@? i nie przetłumaczysz, że to nie chodzi o to by ludziom zakupy utrudniać.
  • Odpowiedz
Serio do kupienia piwa 0% trzeba mieć dowód? xD

Idę sobie do lidla, podchodzę do kasy samoobsługowej i podbija do mnie babka z pytaniem dowód. Nie miałam przy sobie.

No nie sprzedali mi, pierwszy raz ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@ToRowniezPrzeminie:
Ciesz się, że młodo wyglądasz. Mnie klikają zza kontuaru lekko zerkając tylko. Nigdy nie zdarzyło mi się pokazywać dowodu. Mam koleżankę, która ma bardzo dziewczęcą urodę
  • Odpowiedz
@brass dokładnie, jak się robi zakupy kompleksowe na chatę, jakieś warzywa, płyn do prania, papier toaletowy, to olewają, jak piwko i czipsy to już chcą
  • Odpowiedz