Wpis z mikrobloga

Wczoraj wypiłem 25ml olejku cbd z green outa na pusty żołądek i miałem wysokie tętno jakbym miał zaraz zejść. Jak mierzyłem to tętno mi wychodzilo 130 a teraz jak mierze 55-60. Ktoś miał podobny przypadek?

#greenout #cbd
  • 21
  • Odpowiedz
@lil_anon: czułeś się ujarany? Czucie bicia serca to jeden z najczęściej występujących bad tripów po konopiach.

Wypiłeś 20ml dla niektórych to wystarczająca dawka, są i takie osoby jak @Dumle007 co wali całego i jest mu dobrze.
  • Odpowiedz
@lil_anon: kiedyś sobie ze znajomymi wzięliśmy ciśnieniomierz i sprawdzaliśmy od razu po przyjęciu bucha z bonga/wiadra ( ͡~ ͜ʖ ͡°) wyniki były takie jakbym zapier... na siłownii z max obciążeniem. @selectGwiazdkaFromTabelka: cóż niektórzy wpadają w panikę jak poczują że serce mocniej bije ¯\_(ツ)_/¯
@Dyspenseria: mi zawsze jest dobrze, no chyba że nie czuje fazy i potężnego kopa to też się źle czuje (
  • Odpowiedz
@lil_anon: ja mialem tak za pierwszym razem nawet jak 7ml wypiłem. Jestem osobą lękliwą, którą po normalnym paleniu dosc czesto lapia bad tripy i podwyższone tętno w związku z tym. Następnym razem zacznij od 5-10ml zapoznaj się z fazą i z czasem zwiększaj sobie dawki.
  • Odpowiedz
@kilertesciowej1927: kilka razy już stosowałem tylko w odstępach 1-2 miesięcy kupowałem sobie jedną buteleczkę. Raz brałem 40ml a teraz zacząłem po 20-25ml i wczoraj właśnie wypiłem 25ml i myślałem że zejdę xd ale to może dlatego że brałem na pusty żołądek w co wcześniej nie wierzyłem że jest mocniej na pustym. I tak doszedłem do wniosku że to raczej przez to.
  • Odpowiedz