Wpis z mikrobloga

@hejk4: w Polsce jest ogólnie #!$%@? jeśli chodzi o temstyke prezentow. Zacznij szukać czegos na dzień ojca, to same alko, albo tematy wokół alkoholu - piersiówki, koszulki, miliard głupot dotyczących alko. Dramat, przykre też z tego powodu, że na takie gowno jest popyt, bo ludzie chlejo
@WyuArtykyu: Taaak, to jest straszne. Poza tym alkohol jest chyba traktowany jako taki neutralny i standardowy prezent. Nie mam nic przeciwko, ale jakoś nie czuje tego żebym facetowi podarowała whisky, wolałabym sprezentować mu coś, czego potrzebuje, co lubi itp.
@ranunculus: A nie pomyślałam o tym! Być może, chociaż ze swojej perspektywy uważam, ze to słaby prezent - jednak pod uwagę biorę gust swój i drugiej połówki.
@hejk4: kup bilety do teatru. Skorzystacie, zjecie na mieście, a po powrocie małe tete a tete xd
I w domu możesz jako bonus dać mu list np o tytule "na niepogodę", albo coś w tym stylu. Napisać coś, co mu poprawi humor, mały elaborat, może wspominki, możesz zacząć od słów "a pamiętasz jak..." - z pewnością będzie pamiętał, wróci do tej pięknej chwili myślami xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hejk4: To podrzucę kilka ciekawych miejsc do "robienia rzeczy" w walentynki.
- Kino norweskie w zamku Ujazdowskim,
- Must be the port - Sauna na barce, gdzie jest czytana poezja,
-Jeśli lubisz inne kotki poza swoim to Polecam kocia kawiarnie. Byłem w kilku i polecam miau grau,
Strzelnica,
-Kino stacja Falenica ze stolikami, kawiarnia i cukiernią.
-Dla osłody życia cukiernia Słodki Karmel,
-Kawiarnia Cava na nowym swiecie, gdzie zrobią Ci na