Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry, witam wszystkich serdecznie w podcaście #niemypodcast. Ja nazywam się MondryPajonk pseudonim PuszystaWyderka a moim gościem jest dzisiaj @Phaxi pseudonim Bonifacy z którym mam przyjemność przeprowadzić dla naszych słuchaczy wywiad.

Słuchaj phaxi, jako że jest to odcinek pilotażowy, to zebrałem pytania opierając się o przewijające się w twoją stronę pytania oraz domysły. Chciałbym również na wstępie poinformować naszych widzów, że odzew pod tym podcastem będzie kreował kolejne jego części, także widzowie, możecie napisać kogo chcielibyście usłyszeć w kolejnej części oraz skierować do tej osoby pytania, a ja z nich wybiorę te najciekawsze i najczęściej przewijające się oraz zadam je naszym gościom.

Na samym początku chciałbym poruszyć kwestie twojego profilu na Patronite. W jaki sposób udało ci się spieniężyć umieszczanie zdjęć zakupów lub jedzenia na swoim profilu na wykopie? Czy to wszystko wynikło z przypadku czy tez taki zamysł miałeś gdzieś wcześniej z tyłu głowy?

Udało się tego dokonać w relatywnie łatwy sposób. Zaczęło się od tego, że kilku użytkowników (chyba w żartach) pisało, żebym stworzył taki profil po tym, jak oznajmiłem, że mama obcięła mi kieszonkowe. Założyłem go więc dla zabawy i okazało się, że szybko zebrała się pokaźna suma, a ludzie na prawdę chcą pomagać mi finansować moją pasję. Przyznam, że początkowo byłem w szoku, ale później do tego przywykłem i nie wyobrażam sobie już pracować w moim życiu, wolę utrzymywać się z Patronite.


Czym się zajmujesz na co dzień? Z twojego profilu możemy wywnioskować, że wykładasz na Wydziale Fizyki i Astronomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Czy jest to prawda? Mógłbyś coś opowiedzieć?

Na co dzień ucze się. Jeśli chodzi o studia na Uniwersytecie Wrocławskim, to były tylko żarty z mojej strony (mam 17 lat, więc cięzko by było tam studiować). Wpływ na to, że ludzie myślą, że jestem starszy i wykształnocy może mieć mój wysoki iloraz inteligencjii (156 w skali Wechslera, testowane indywidualnie przez stowarzyszenie Mensa Polska).


Wracając jeszcze na chwile do tematu jedzenia, ale tym razem chciałbym zapytać o coś innego - Gdybyś mógł zabrać na bezludną wyspę 5 ulubionych przekąsek, co byś ze sobą wziął?

Maltesers, Cheetos pizza, Cadburry Crunchie, Monster Pipeline Punch, Rockstar Blueberry


Jeśli miałbyś wybrać kolejno swoje pięć ulubionych piosenek, pięć ulubionych albumów i pięciu ulubionych wykonawców, kogo byś wybrał?

Trudne pytanie, słucham bardzo dużo muzyki. Nie podam albumów, bo zazwyczaj nie lubię zbierania utworów w albumy i nie słucham muzyki albumami. Wykonawcy: Lord Apex, DC, A$ap Rocky, slowthai, Jay Rock. Moje top 5 utworów nieustannie się zmienia, na ten moment:

Lord Apex- EM3

A$ap Rocky- A$ap Forever

Sanah- kolońska i szlugi

Frankie Stew and Harvey Gunn- Sometimes

Dizzy Wright- Killem With Kindness


Na wykopie jesteś już od ponad siedmiu lat. Gdybyś mógł przywrócić do życia pięciu mikroblogerów, którzy usunęli na wykopie konta, kogo byś wskrzesił?

Lech Wałęsa, Fikaczu, GENgar162, Impresjonista, feuer


Słuchaj phaxi właściwie wyczerpaliśmy już wszystkie zaplanowane tematy, których co prawda nie było za wiele, ale taką mamy specyfikę naszego podcastu. Dziękuję ci za udział w pilotażowym odcinku oraz mam nadzieje że jeszcze kiedyś razem porozmawiamy na łamach NiemegoPodcastu. Mam dla ciebie jednak jeszcze mały upominek na pamiątke . Pozdrawiamy naszych słuchaczy, do usłyszenia!

#niemypodcast #podcast
MondryPajonk - Dzień Dobry, witam wszystkich serdecznie w podcaście #NiemyPodcast. Ja...

źródło: comment_1644590197UeMT8HP8Y99Jlj0cELnkdF.jpg

Pobierz
  • 96
fajny podcast bardzo, bede sledził. Proponuje by przyszłych rozmówców pytać również o dwie bardzo istotne rzeczy, czyli ile zarabiają i czy srają.


@Michael_Scott: Pomiedzy nami moge powiedziec ze phaxi w polowie podcastu wybiegl do kibla, w drodze #!$%@?ł bonczura, a w kiblu zastalem potem obsranom spluczke. Podczas podcastu jadl te czitosy kture mu dalem na koncu bo muwil ze nie wytrzyma, takze moge potwierdzic ze sra