Wpis z mikrobloga

Mi akurat forza sie nie nudzi poki co. Nigdy nie kupowalem samochodow specjalnie pod losowania, nigdy nie uzylem "jazdy afk". Trial robie zawsze pierwszego dnia, maks drugiego. Zawsze sie znajdzie cos do zabawy, nawet zwykłe jeżdżenie bez celu po mapie i poznawanie randomow i robienie spontanicznych spotow jak na zdjeciu ponizej. Gram bez abs, bez esp, bez stabilizacji toru jazdy, na manualnej skrzyni i poziomie trudnosci expert-pro-unbeatable (zaleznie od samopoczucia w danej chwili) i sie swietnie bawie, pozdrawiam
#forzahorizon5
Pobierz patologia_deluxe - Mi akurat forza sie nie nudzi poki co. Nigdy nie kupowalem samocho...
źródło: comment_1644560486cukjp9o5JBcZJ0sqi7t2Zb.jpg
  • 9
@patologia_deluxe: i o to chodzi - podobnie jak Ty miałem przy premierze Forzy Horizon 3 - bawiłem się tą grą niesamowicie, dochodziło nawet do tego, że jeździłem sobie bez celu po mapie, stosując się do zasad ruchu ulicznego, tworzyłem wyzwania dla społeczności - ogólnie pochłonęło mnie na maksa - w czwórce i piątce trochę wszystko klapło, niby nadal trzyma poziom (super był Fortune Island z FH4), ale na chwilę obecną piątkę
@patologia_deluxe: i tak trzeba żyć, ja grę odstawiłem i czekam na dodatki. Też nie losowałem, pada raz zgumkowałem, żeby sprawdzić, że to jest rzeczywiście takie proste. Samochody się zdobyły same, gra ogólnie przyjemna. Dla mnie jednak po ~100h straciła urok. Mapa jednak nie taka jak sobie wymarzyłem, pory roku, wybór aut, wyzwania tygodniowe... jakoś tak straciłem apetyt na kolejne kilometry...