Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiaj rozmawiałem z ojcem na temat Auta i do 3 Tysięcy coś kupię. Myślę nad 2 Volkswagenami mianowicie Polo 6N i Golf III. Benzyna + LPG Albo sama Benzyna Diesle odpadają. Co o tym myślicie w sam raz dla przegrywa który jest samotny i nie ma żadnych kolegów ani przyjaciół w życiu realnym. takie auta najlepiej jakby jeszcze 3 drzwiowe było. Za 2 Tygodnie będę już na bank coś kupował. Albo może coś innego doradzicie ? Oglądam sobie gościa co testuje te małe autka i nawet na 60 koni się to ładnie zbiera dla mnie w sam raz przynajmniej się nie rozbiję na lepszym pierwszym drzewie tak jak normictwo byle by zaszpanować BMW przed julką ( ͡° ͜ʖ ͡°) #przegryw #motoryzacja #pierwsze4kola #volkswagen #kiciochpyta #ankieta
M.....2 - Mirki dzisiaj rozmawiałem z ojcem na temat Auta i do 3 Tysięcy coś kupię. M...

źródło: comment_1644518703OS1XoJ1VghF7GRBowIlqzJ.jpg

Pobierz

Który Volkswagen ?

  • Golf III 56.3% (40)
  • Polo 6N 19.7% (14)
  • Inne Auto (Napisz Komentarz) 23.9% (17)

Oddanych głosów: 71

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mietek_02: Poczekaj 2-3 miechy i dozbieraj, dołóż do czegoś co da Ci więcej frajdy z auta. Chcesz w aucie LPG i być z niego zadowolonym szukaj hydraulicznych zaworów i wtrysku pośredniego. Silniki np vag 1.6mpi, renault 1.6 110km, opel 1.4t, peugeot 1.6, fiat 1.4t , toyota valwematic ...prawdę mówiąc za dużego wyboru nie ma. Prywatne wybrałbym Octavię ii lub megane grand tour 1.6 ewentualnie astrę kombi 1.4t , bravo 1.4t.
  • Odpowiedz