Wpis z mikrobloga

Jak rozpoznać geja? Jakie cechy wyglądu, zachowania spowodowałyby, że stwierdzilibyście "o, ten może być gejem"?
Pytam głównie panów, ponieważ jako dziewczyna zupełnie nie dostrzegam takich aspektów. Tylko proszę o konkrety (np. "golenie nóg") zamiast ogólników typu "przesadne dbanie o wygląd".
Jakbyście mieli zaprogramować w komputerze "detektor homoseksualistów", to jakie cechy brałby pod uwagę?

#lgbt
  • 9
  • Odpowiedz
@pinkpussy: Nie ma czegoś takiego, jak niezawodny sposób na poznanie geja. Część hetero facetów wyglada jak stereotypowi geje, a masa homo mężczyzn, tak, ze przecietny wielki hetero samiec alfa nie mialby z nimi najmniejszych szans. Źródło: jestem gejem.
  • Odpowiedz
@pinkpussy: gej gejowi nie równy i nie u każdego orientacja jest widoczna gołym okiem, ale wielu z nich ma charakterystyczne cechy typu obniżony i zmanierowany głos, kobiece ruchy, typowo kobiece zainteresowania jak makijaż czy przesadna dbałość o siebie.
  • Odpowiedz
@Borealny: Chodzi mi na jakiej podstawie faceci hetero często stwierdzają "ten jest ciepły"? Wg mnie nie ma powodu tak stwierdzać, ale ciekawi mnie co stoi za takim rozumowaniem.
  • Odpowiedz
@pinkpussy: Ja i pewnie masa innych gejów po prostu to wie, bo czują że ten to jest lub musi być gejem.
Ale z takich stereotypów dosadna kobieca intonacja, bycie przeciętym, chociaż w sumie obecnie tak się to wszystko zatarło, że sporo gejów jest bardziej męskich niż jakieś tam hetero samce i odwrotnie
  • Odpowiedz
@pinkpussy: oj, zedytować nie mogę już, chodziło o bycie przegiętym XD
Po prostu czuje się takie coś, nie wiem może to kwestia, że pewnego zachowania ruchów które robi każdy gej (albo jakaś większość), jakieś spojrzenia, ruch ręką, styl chodzenia, mówienia, ubiór. Jakieś własne doświadczenie, własne ruchy, ubiór, ruchy, no gej inaczej spojrzy na hetero inaczej na drugiego (potencjalnego) geja.

To coś jak patrzysz na kogoś po raz pierwszy i stwierdzasz, że
  • Odpowiedz